Kdo je to?
Kdo byl Grázl? Životopis Grázl, slavní lidé, osobnosti z hanlivé

Kdo je to Grázl?

Kdo to byl Grázl? Stručný životopis

Grázl je nadávka, která označuje hrubého člověka, lumpa, zloděje, někdy i vraha. Samo označení pochází ze jména loupežníka a vraha Johanna Georga Grasela, odsouzeného za více než dvě stovky krádeží a loupeží a dvě prokázané vraždy. Po své popravě se stal legendou a hrdinou různých knih, pověstí a písní.
Někteří lidé ho považovali za šlechetného lupiče, který okrádal pouze bohaté a chudým pomáhal.Kdo byl Grázl? Životopis Grázl, slavní lidé, osobnosti z hanlivé

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Grázl sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Grázl

Datum narození: 4. dubna 1790
Místo narození: Nové Syrovice u Moravských Budějovic
Datum úmrtí: 31. ledna 1818

Pamatujete si definici pojmu Cvikla? Pamatujete si definici pojmu Tolerance? Vzpomněli byste si na význam slova Vlys? Vzpomněli byste si na význam slova Protonová léčba?

Klíčová slova: popis, termín, přesný výraz, heslo, etymologie, co je to Grázl?, synonymum, co znamená, význam, Grázl, původ slova, význam slova, informace, popis, význam pojmu

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Grázl?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Grázl? Kdo to byl Grázl? Kdy se narodil Grázl? Kde se narodil Grázl? Kdy zemřel Grázl? Grázl patří do sekce hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Grázl třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Grázl i v jiné kategorii než je hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.