Kdo je to?
Kdo byl Grázl? Životopis Grázl, slavní lidé, osobnosti z hanlivé

Kdo je to Grázl?

Kdo to byl Grázl? Stručný životopis

Grázl je nadávka, která označuje hrubého člověka, lumpa, zloděje, někdy i vraha. Samo označení pochází ze jména loupežníka a vraha Johanna Georga Grasela, odsouzeného za více než dvě stovky krádeží a loupeží a dvě prokázané vraždy. Po své popravě se stal legendou a hrdinou různých knih, pověstí a písní.
Někteří lidé ho považovali za šlechetného lupiče, který okrádal pouze bohaté a chudým pomáhal.Kdo byl Grázl? Životopis Grázl, slavní lidé, osobnosti z hanlivé

Sdílejte tuto stránku s osobností Grázl s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Grázl

Datum narození: 4. dubna 1790
Místo narození: Nové Syrovice u Moravských Budějovic
Datum úmrtí: 31. ledna 1818

Pamatujete si definici pojmu Cvikla? Vzpomněli byste si na význam slova LTE? Vzpomněli byste si na význam slova Vlys? Znáte pojem Ibalgin?

Klíčová slova: Grázl, přesný význam, původ slova, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, wiki, synonymum, kdo to je, popis, význam, hanlivé, heslo, formulace, etymologie

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Grázl? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Grázl? Kdo to byl Grázl? Kdy se narodil Grázl? Kde se narodil Grázl? Kdy zemřel Grázl? Grázl je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Grázl dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Grázl i v jiné kategorii než je hanlivé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.