Kdo je to?
Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Kdo je to Snacha?

Co znamená a jaký je význam slova Snacha?

Budu-li rodičem (nehraje roli, jestli je to z pohledu otce nebo matky) syna a ten se ožení, jeho žena bude mou snachou.Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Snacha? s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Netbook? Znáte pojem Trajektorie? Vzpomněli byste si na význam slova Griliáš? Pamatujete si definici pojmu Čádor?

Klíčová slova: co je to Snacha?, popis, přesný význam, informace, popis, etymologie, význam slova, wiki, slovo, synonymum, termín, vztahy, kdo to je, původ slova, heslo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Snacha

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Snacha? Kdo to byl Snacha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snacha? Definice pojmu Snacha je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Snacha v jiné sekci než vztahy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.