Kdo je to?
Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zlatokopka?

Jaký je význam slova Zlatokopka? Co to znamená?

Zlatokopka je označení pro atraktivní ženu, většinou mladšího věku, která se zajímá především o bohaté zralé muže. Je velice podnikavá a oceňuje vše, co je materiální povahy. Ráda se pohybuje v luxusním prostředí, barech a restauracích, na společenských podnicích, v exotickém prostředí.
Neustále potřebuje finance na ty nejdražší věci – telefony, auta, byty, kosmetiku, oblečení a podobně. Potřebný obnos získává zlatokopka právě od starších zámožných mužů výměnou za svou společnost a případné další služby.Kdo je to, byl Zlatokopka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zlatokopka? Lidé, hanlivé

Tento text (Zlatokopka) můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Gamepad? Znáte pojem Omegle? Vzpomněli byste si na význam slova Stavební spoření? Pamatujete si definici pojmu DPH?

Klíčová slova: termín, definice, přesný výraz, etymologie, slovo, význam pojmu, formulace, popis, kdo je Zlatokopka?, význam, popis, co je to Zlatokopka?, hanlivé, heslo, pojem

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zlatokopka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zlatokopka? Kdo to byl Zlatokopka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zlatokopka? Definice pojmu Zlatokopka je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Zlatokopka i v jiné kategorii než v hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.