Kdo je to?
Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Kdo je to Outsider?

Co znamená a jaký je význam slova Outsider?

Outsider je ten, od koho se nečeká žádný velký výkon nebo úspěch, stojí stranou od úspěšných i ostatních jedinců. Označení se používá pro jednotlivce, týmy (např. ve sportu) nebo i zvířata – typické je označení pro závodní koně. Okolí nepřisuzuje outsiderovi žádný význam, nemá rozhodující postavení ani funkci, nepočítá se s ním a bývá ze společnosti vyřazený.
Často se může jednat o dítě, které mezi ostatní nezapadne, většinou se od nich něčím liší a bývá uzavřené. Outsiderem nemusí být jedinec po celou dobu života, může se jednat o přechodné období.Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Outsider s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Černý kašel? Znáte pojem Smog? Vzpomněli byste si na význam slova Tyfus? Pamatujete si definici pojmu Tempeh?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, slovo, kdo to je, popis, definice, wiki, kdo je Outsider?, pojem, význam, synonymum, popis, hanlivé, původ slova, význam slova

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Outsider, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Outsider? Kdo to byl Outsider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Outsider? Definice pojmu Outsider se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.