Kdo je to?
Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Kdo je to Outsider?

Co znamená a jaký je význam slova Outsider?

Outsider je ten, od koho se nečeká žádný velký výkon nebo úspěch, stojí stranou od úspěšných i ostatních jedinců. Označení se používá pro jednotlivce, týmy (např. ve sportu) nebo i zvířata – typické je označení pro závodní koně. Okolí nepřisuzuje outsiderovi žádný význam, nemá rozhodující postavení ani funkci, nepočítá se s ním a bývá ze společnosti vyřazený.
Často se může jednat o dítě, které mezi ostatní nezapadne, většinou se od nich něčím liší a bývá uzavřené. Outsiderem nemusí být jedinec po celou dobu života, může se jednat o přechodné období.Kdo je to, byl Outsider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Outsider? Lidé, hanlivé

Definici slova Outsider můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Černý kašel? Znáte pojem Smog? Vzpomněli byste si na význam slova Tyfus? Pamatujete si definici pojmu Tempeh?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, co je to Outsider?, původ slova, slovo, přesný význam, hanlivé, pojem, formulace, popis, informace, význam pojmu, termín, kdo je Outsider?, etymologie

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Outsider? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Outsider? Kdo to byl Outsider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Outsider? Definice pojmu Outsider se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Outsider i jinde než v sekci než v hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.