Kdo je to?
Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl Michael?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl Michael?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Definici slova Archanděl Michael můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Řapík? Pamatujete si definici pojmu Advent? Pamatujete si definici pojmu Canisterapie? Vzpomněli byste si na význam slova Řapík?

Klíčová slova: kdo to je, Archanděl Michael, co znamená, definice, popis, etymologie, formulace, slovo, informace, termín, co je to Archanděl Michael?, význam slova, wiki, přesný výraz, význam pojmu

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Archanděl Michael? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Archanděl Michael? Kdo to byl Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael se nachází v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Archanděl Michael i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.