Kdo je to?
Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl Michael?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl Michael?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Archanděl Michael? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Protein? Znáte pojem Oddlužení? Vzpomněli byste si na význam slova Nadmořská výška? Pamatujete si definici pojmu Disimulace?

Klíčová slova: původ slova, náboženství, kdo to je, přesný výraz, wiki, pojem, význam, synonymum, slovo, význam pojmu, popis, přesný význam, informace, význam slova, co je to Archanděl Michael?

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archanděl Michael

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Archanděl Michael? Kdo to byl Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael patří do sekce náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.