Kdo je to?
Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl Michael?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl Michael?

Archanděl Michael má být nejznámějším z archandělů. Jeho jméno znamená odraz Božího světla, je zmiňován ve Starém i Novém zákoně a také v Koránu. Byl zachráncem Daniela z jámy lvové a je návštěvníkem duší v momentu smrti, kdy nabízí vykoupení.
Je největším bojovníkem z archandělů a často je popisován jako vítěz nad drakem. Archanděl Michael je také strážným andělem, andělem smrti a v úloze anděla spravedlnosti má v ruce váhy. Jeho památka se připomíná 29. září.Kdo je to, byl Archanděl Michael? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl Michael? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Archanděl Michael s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Řapík? Znáte pojem Droždí? Pamatujete si definici pojmu Canisterapie? Víte, co je to Důvěra?

Klíčová slova: kdo to je, co je to Archanděl Michael?, pojem, co znamená, popis, význam slova, přesný výraz, slovo, termín, etymologie, formulace, informace, vysvětlení, Archanděl Michael, wiki

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Archanděl Michael

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Archanděl Michael? Kdo to byl Archanděl Michael? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl Michael? Definice pojmu Archanděl Michael patří do sekce náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Archanděl Michael i v jiné sekci než v náboženství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.