Kdo je to?
Kdo je to, byl Pazneht? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pazneht? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pazneht?

Jaký je význam slova Pazneht? Co to znamená?

Pazneht je úmyslné urážlivé nebo hanlivé pojmenování nějakého člověka. Původně je pazneht rohovitý a tvrdý nepravidelný útvar vyskytující se na třetích nebo čtvrtých prstech. Vyskytuje se u sudokopytníků.
Pazneht není příliš vzhledný a je o něj nutno pravidelně pečovat a zastřihávat ho. Právě ošklivost a spojení s venkovskými zvířaty je důvodem použití slova jako nadávky.Kdo je to, byl Pazneht? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pazneht? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pazneht s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Raw strava? Znáte pojem Nadmořská výška? Vzpomněli byste si na význam slova Disimulace? Pamatujete si definici pojmu Kalibrace?

Klíčová slova: kdo je Pazneht?, význam slova, přesný význam, kdo to je, popis, heslo, hanlivé, co je to Pazneht?, synonymum, informace, popis, Pazneht, slovo, přesný výraz, definice

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pazneht, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pazneht? Kdo to byl Pazneht? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pazneht? Definice pojmu Pazneht je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.