Kdo je to?
Kdo je to, byl Pazneht? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pazneht? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pazneht?

Jaký je význam slova Pazneht? Co to znamená?

Pazneht je úmyslné urážlivé nebo hanlivé pojmenování nějakého člověka. Původně je pazneht rohovitý a tvrdý nepravidelný útvar vyskytující se na třetích nebo čtvrtých prstech. Vyskytuje se u sudokopytníků.
Pazneht není příliš vzhledný a je o něj nutno pravidelně pečovat a zastřihávat ho. Právě ošklivost a spojení s venkovskými zvířaty je důvodem použití slova jako nadávky.Kdo je to, byl Pazneht? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pazneht? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pazneht s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sushi? Znáte pojem HTTPs? Vzpomněli byste si na význam slova Cytoskopie? Víte, co je to Oligarcha?

Klíčová slova: informace, hanlivé, pojem, kdo je Pazneht?, etymologie, co znamená, přesný výraz, heslo, původ slova, význam slova, synonymum, popis, význam pojmu, význam, slovo

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pazneht, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pazneht? Kdo to byl Pazneht? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pazneht? Definice pojmu Pazneht se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.