Kdo je to?
Kdo je to, byl Vohnout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vohnout? Lidé, hanlivé

Kdo je to Vohnout?

Jaký je význam slova Vohnout? Co to znamená?

Vohnout je hanlivý výraz pro jedince, jehož přirozenou vlastností je lenost. Takový člověk se v práci snaží vyhnout všem úkolům a nic nedělat, svou činností nevytváří žádnou hodnotu a rád se schovává za výkony jiných. Zneužívá práci v týmu, kde je pouhým členem bez skutečného podílu na vývoji i výsledcích.
Aby nemusel pracovat, je ochoten obcházet pravidla a není žádným přínosem pro ostatní.Kdo je to, byl Vohnout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vohnout? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Vohnout? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pesto? Znáte pojem Kvasnice? Vzpomněli byste si na význam slova Nikasil? Pamatujete si definici pojmu Hashtag?

Klíčová slova: popis, termín, přesný význam, původ slova, přesný výraz, etymologie, popis, kdo je Vohnout?, definice, význam pojmu, formulace, vysvětlení, slovo, informace, wiki

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Vohnout, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vohnout? Kdo to byl Vohnout? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vohnout? Definice pojmu Vohnout je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.