Kdo je to?
Kdo je to, byl Vohnout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vohnout? Lidé, hanlivé

Kdo je to Vohnout?

Jaký je význam slova Vohnout? Co to znamená?

Vohnout je hanlivý výraz pro jedince, jehož přirozenou vlastností je lenost. Takový člověk se v práci snaží vyhnout všem úkolům a nic nedělat, svou činností nevytváří žádnou hodnotu a rád se schovává za výkony jiných. Zneužívá práci v týmu, kde je pouhým členem bez skutečného podílu na vývoji i výsledcích.
Aby nemusel pracovat, je ochoten obcházet pravidla a není žádným přínosem pro ostatní.Kdo je to, byl Vohnout? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vohnout? Lidé, hanlivé

Tento text (Vohnout) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Pesto? Znáte pojem Kvasnice? Vzpomněli byste si na význam slova Nikasil? Pamatujete si definici pojmu Hashtag?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Vohnout?, co znamená, hanlivé, wiki, pojem, Vohnout, vysvětlení, kdo to je, popis, termín, přesný výraz, původ slova, informace, etymologie

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vohnout

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vohnout? Kdo to byl Vohnout? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vohnout? Definice pojmu Vohnout je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Vohnout i jinde než v sekci než v hanlivé.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.