Kdo je to?
Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Elf?

Co znamená a jaký je význam slova Elf?

Elf je bytost představující čiré dobro. Je nesmrtelný a má čistou duši. Má jemné rysy obličeje a světlé vlasy. Tato krásná stvoření se vyznačují špičatýma ušima, inteligencí a moudrostí. Jsou spravedliví a mají velký smysl pro čest.
Elfové vlastní amulety ochraňující před zlem. Umí ovládat živly, vidí velice daleko a ovládají různé druhy boje, i když bojují neradi. Ovládají především luky a šípy. Protože milují vědomosti a vědění, jsou často kouzelníky či alchymisty. Nemají rádi trpaslíky.Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Elf? s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dokovací stanice? Znáte pojem Crossbody? Vzpomněli byste si na význam slova Preeklampsie? Pamatujete si definici pojmu Jistina?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, wiki, přesný výraz, heslo, formulace, co znamená, kdo je Elf?, termín, popis, význam slova, Elf, význam, pojem, co je to Elf?

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Elf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Elf? Kdo to byl Elf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Elf? Definice pojmu Elf je v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.