Kdo je to?
Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Elf?

Co znamená a jaký je význam slova Elf?

Elf je bytost představující čiré dobro. Je nesmrtelný a má čistou duši. Má jemné rysy obličeje a světlé vlasy. Tato krásná stvoření se vyznačují špičatýma ušima, inteligencí a moudrostí. Jsou spravedliví a mají velký smysl pro čest.
Elfové vlastní amulety ochraňující před zlem. Umí ovládat živly, vidí velice daleko a ovládají různé druhy boje, i když bojují neradi. Ovládají především luky a šípy. Protože milují vědomosti a vědění, jsou často kouzelníky či alchymisty. Nemají rádi trpaslíky.Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Elf? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Trajektorie? Víte, co je to Přepona? Pamatujete si definici pojmu Zelený zákal? Pamatujete si definici pojmu Ex offo?

Klíčová slova: co je to Elf?, význam pojmu, co znamená, heslo, význam slova, synonymum, formulace, kdo to je, přesný význam, definice, informace, pojem, popis, Elf, kdo je Elf?

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Elf, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Elf? Kdo to byl Elf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Elf? Definice pojmu Elf je v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Elf i v jiné kategorii než v nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.