Kdo je to?
Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Elf?

Co znamená a jaký je význam slova Elf?

Elf je bytost představující čiré dobro. Je nesmrtelný a má čistou duši. Má jemné rysy obličeje a světlé vlasy. Tato krásná stvoření se vyznačují špičatýma ušima, inteligencí a moudrostí. Jsou spravedliví a mají velký smysl pro čest.
Elfové vlastní amulety ochraňující před zlem. Umí ovládat živly, vidí velice daleko a ovládají různé druhy boje, i když bojují neradi. Ovládají především luky a šípy. Protože milují vědomosti a vědění, jsou často kouzelníky či alchymisty. Nemají rádi trpaslíky.Kdo je to, byl Elf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Elf? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Elf? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Dokovací stanice? Znáte pojem Crossbody? Vzpomněli byste si na význam slova Preeklampsie? Pamatujete si definici pojmu Jistina?

Klíčová slova: etymologie, definice, kdo je Elf?, co je to Elf?, synonymum, kdo to je, význam, nadpřirozené, Elf, termín, původ slova, heslo, přesný význam, význam pojmu, slovo

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Elf, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Elf? Kdo to byl Elf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Elf? Definice pojmu Elf se nachází v sekci nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Elf i v jiné sekci než je kategorie nadpřirozené.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.