Kdo je to?
Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Kdo je to Investor?

Jaký je význam slova Investor? Co to znamená?

Investor je ten, kdo chce někam investovat, tj. co nejlépe zhodnotit své finanční prostředky. Investorem může být fyzická osoba, firma nebo třeba banka či nějaký fond. Vždy je nutné zhodnotit výnos investice a míru rizika, aby investice nebyla ve výsledku ztrátová.Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Tento text (Investor) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Veni vidi vici? Znáte pojem CO2? Vzpomněli byste si na význam slova Lidová slovesnost? Pamatujete si definici pojmu Smart TV?

Klíčová slova: kdo je Investor?, význam slova, popis, wiki, co je to Investor?, význam pojmu, vysvětlení, slovo, heslo, význam, přesný význam, co znamená, pojem, kdo to je, přesný výraz

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Investor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Investor? Kdo to byl Investor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Investor? Definice pojmu Investor je v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Investor i v jiné sekci než v podnikání.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.