Kdo je to?
Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Kdo je to Investor?

Jaký je význam slova Investor? Co to znamená?

Investor je ten, kdo chce někam investovat, tj. co nejlépe zhodnotit své finanční prostředky. Investorem může být fyzická osoba, firma nebo třeba banka či nějaký fond. Vždy je nutné zhodnotit výnos investice a míru rizika, aby investice nebyla ve výsledku ztrátová.Kdo je to, byl Investor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Investor? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Investor? s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Veni vidi vici? Znáte pojem CO2? Vzpomněli byste si na význam slova Lidová slovesnost? Pamatujete si definici pojmu Smart TV?

Klíčová slova: popis, termín, kdo to je, formulace, pojem, přesný význam, etymologie, synonymum, co znamená, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, význam, vysvětlení, Investor

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Investor, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Investor? Kdo to byl Investor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Investor? Definice pojmu Investor je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Investor hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.