Kdo je to?
Kdo je to, byl Archanděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl? Lidé, náboženství

Kdo je to Archanděl?

Co znamená a jaký je význam slova Archanděl?

Archanděl je pojmenování z oblasti náboženství a jedná se o anděla, který je zařazován k andělům vyššího postavení, vedoucím nebo vrchním andělům. Archanděl se vyskytuje například v křesťanství, islámu, judaismu a dalších monoteistických náboženstvích.
Počet archandělů se v různých náboženstvích liší, Bible uvádí pouze Michaela, ostatní jsou pak nepřímo odvozeni – Gabriel, Rafael a další. Židovské náboženství uvádí 7 až 15 jmen archandělů.Kdo je to, byl Archanděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Archanděl? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Archanděl sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Retro? Pamatujete si definici pojmu Akumulátor? Znáte pojem Terina? Vzpomněli byste si na význam slova Bašavel?

Klíčová slova: wiki, slovo, informace, kdo je Archanděl?, náboženství, vysvětlení, synonymum, původ slova, termín, co je to Archanděl?, Archanděl, přesný výraz, popis, význam slova, přesný význam

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Archanděl, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Archanděl? Kdo to byl Archanděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Archanděl? Definice pojmu Archanděl se nachází v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.