Kdo je to?
Kdo byl Immanuel Kant? Životopis Immanuel Kant, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Immanuel Kant?

Kdo to byl Immanuel Kant? Stručný životopis

Immanuel Kant patří k základním evropským myslitelům, je jedním z posledních představitelů směru osvícenství. Tento německý filozof je tvůrcem nového pohled na psychologii, který vysvětlil ve svém spisu Kritika čistého rozumu. Jeho názory měly velký vliv na další filozofy v 19. století i v dalším období.
Uznání získal Immanuel Kant již v době svého života. Kritické připomínky k jeho dílu měly i pozitivní přínos, motivovaly odpůrce k vytvoření dalších směrů. Velkým odpůrcem byla katolická církev, která Kantovu Kritiku umístila do seznamu zakázaných knih.Kdo byl Immanuel Kant? Životopis Immanuel Kant, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Sdílejte tuto stránku s osobností Immanuel Kant s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Immanuel Kant

Národnost: německá
Datum narození: 22. dubna 1724
Místo narození: Královec
Datum úmrtí: 12. února 1804

Víte, co je to Rámcová smlouva? Znáte pojem Echogenita? Vzpomněli byste si na význam slova Lucidní snění? Pamatujete si definici pojmu Curling?

Klíčová slova: informace, slovo, význam slova, wiki, význam, kdo je Immanuel Kant?, původ slova, formulace, popis, co je to Immanuel Kant?, popis, synonymum, heslo, co znamená, vysvětlení

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Immanuel Kant

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Immanuel Kant? Kdo to byl Immanuel Kant? Kdy se narodil Immanuel Kant? Kde se narodil Immanuel Kant? Kdy zemřel Immanuel Kant? Immanuel Kant je v kategorii filozofie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Immanuel Kant např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Immanuel Kant i v jiné kategorii než je filozofie.