Kdo je to?
Kdo byl Immanuel Kant? Životopis Immanuel Kant, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Immanuel Kant?

Kdo to byl Immanuel Kant? Stručný životopis

Immanuel Kant patří k základním evropským myslitelům, je jedním z posledních představitelů směru osvícenství. Tento německý filozof je tvůrcem nového pohled na psychologii, který vysvětlil ve svém spisu Kritika čistého rozumu. Jeho názory měly velký vliv na další filozofy v 19. století i v dalším období.
Uznání získal Immanuel Kant již v době svého života. Kritické připomínky k jeho dílu měly i pozitivní přínos, motivovaly odpůrce k vytvoření dalších směrů. Velkým odpůrcem byla katolická církev, která Kantovu Kritiku umístila do seznamu zakázaných knih.Kdo byl Immanuel Kant? Životopis Immanuel Kant, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Immanuel Kant s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Immanuel Kant

Národnost: německá
Datum narození: 22. dubna 1724
Místo narození: Královec
Datum úmrtí: 12. února 1804

Víte, co je to Rámcová smlouva? Znáte pojem Echogenita? Vzpomněli byste si na význam slova Lucidní snění? Pamatujete si definici pojmu Curling?

Klíčová slova: co je to Immanuel Kant?, popis, slovo, formulace, co znamená, přesný výraz, etymologie, wiki, definice, pojem, kdo to je, Immanuel Kant, informace, vysvětlení, synonymum

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Immanuel Kant? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Immanuel Kant? Kdo to byl Immanuel Kant? Kdy se narodil Immanuel Kant? Kde se narodil Immanuel Kant? Kdy zemřel Immanuel Kant? Immanuel Kant se nachází v kategorii filozofie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Immanuel Kant dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Immanuel Kant i v jiné kategorii než je filozofie.