Kdo je to?
Kdo je to, byl Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gynekolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Gynekolog?

Co znamená a jaký je význam slova Gynekolog?

Gynekolog je lékař specialista, který se zaměřuje na léčbu a prevenci onemocnění ženských pohlavních orgánů. Pracuje v oboru gynekologie a porodnictví, často bývá označován také jako ženský lékař. Pracuje většinou v ambulanci, vlastní praxi nebo v nemocnici či na gynekologické klinice.
Gynekolog vyšetřuje vnitřní i vnější ženské pohlavní orgány a zajišťuje základní ošetření a následnou léčbu. Pečuje také o těhotné ženy.Kdo je to, byl Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gynekolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Gynekolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pivní polévka? Víte, co je to Linux? Znáte pojem Hedvábná stezka? Pamatujete si definici pojmu Brakická voda?

Klíčová slova: formulace, původ slova, co znamená, definice, lékařství, informace, kdo to je, slovo, popis, vysvětlení, termín, Gynekolog, význam pojmu, význam, synonymum

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gynekolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gynekolog? Kdo to byl Gynekolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gynekolog? Definice pojmu Gynekolog je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.