Kdo je to?
Kdo je to, byl Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gynekolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Gynekolog?

Co znamená a jaký je význam slova Gynekolog?

Gynekolog je lékař specialista, který se zaměřuje na léčbu a prevenci onemocnění ženských pohlavních orgánů. Pracuje v oboru gynekologie a porodnictví, často bývá označován také jako ženský lékař. Pracuje většinou v ambulanci, vlastní praxi nebo v nemocnici či na gynekologické klinice.
Gynekolog vyšetřuje vnitřní i vnější ženské pohlavní orgány a zajišťuje základní ošetření a následnou léčbu. Pečuje také o těhotné ženy.Kdo je to, byl Gynekolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gynekolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Gynekolog? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pivní polévka? Znáte pojem Moringa? Znáte pojem Hedvábná stezka? Víte, co je to Trvalé bydliště?

Klíčová slova: lékařství, popis, formulace, význam pojmu, heslo, kdo to je, informace, wiki, synonymum, přesný výraz, význam slova, původ slova, co znamená, definice, kdo je Gynekolog?

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Gynekolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Gynekolog? Kdo to byl Gynekolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gynekolog? Definice pojmu Gynekolog se nachází v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.