Kdo je to?
Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ewa Farna?

Kdo je to Ewa Farna? Stručný životopis

Ewa Farna je zpěvačka s polskými předky. Věnuje se především popu a rocku. Několikrát se umístila na bronzovém místě v anketě Český slavík. Působila také jako moderátorka ceny Anděl a také jako porotkyně Superstar.
Zpěvu se Ewa Farna věnuje od svých třinácti let, vystupuje i v zahraničí. Je provdána za kytaristu Martina Chobota.Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ewa Farna? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Ewa Farna

Národnost: česká
Datum narození: 12. srpna 1993
Místo narození: Třinec

Víte, co je to Lidová slovesnost? Víte, co je to Happy slapping? Pamatujete si definici pojmu Libre Office? Pamatujete si definici pojmu Arbitráž?

Klíčová slova: informace, synonymum, definice, kdo je Ewa Farna?, Ewa Farna, etymologie, popis, termín, kdo to je, heslo, přesný výraz, co je to Ewa Farna?, význam slova, formulace, popis

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ewa Farna

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ewa Farna? Kdo to byl Ewa Farna? Kdy se narodil Ewa Farna? Kde se narodil Ewa Farna? Ewa Farna je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ewa Farna dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ewa Farna i v jiné kategorii než je hudba.