Kdo je to?
Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ewa Farna?

Kdo je to Ewa Farna? Stručný životopis

Ewa Farna je zpěvačka s polskými předky. Věnuje se především popu a rocku. Několikrát se umístila na bronzovém místě v anketě Český slavík. Působila také jako moderátorka ceny Anděl a také jako porotkyně Superstar.
Zpěvu se Ewa Farna věnuje od svých třinácti let, vystupuje i v zahraničí. Je provdána za kytaristu Martina Chobota.Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ewa Farna sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Ewa Farna

Národnost: česká
Datum narození: 12. srpna 1993
Místo narození: Třinec

Víte, co je to Lidová slovesnost? Pamatujete si definici pojmu Odchodné? Pamatujete si definici pojmu Libre Office? Vzpomněli byste si na význam slova Retrospektiva?

Klíčová slova: definice, informace, popis, přesný výraz, význam, přesný význam, co je to Ewa Farna?, původ slova, popis, synonymum, co znamená, etymologie, význam slova, heslo, kdo je Ewa Farna?

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Ewa Farna?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ewa Farna? Kdo to byl Ewa Farna? Kdy se narodil Ewa Farna? Kde se narodil Ewa Farna? Ewa Farna patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ewa Farna řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ewa Farna i v jiné kategorii než je hudba.