Kdo je to?
Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ewa Farna?

Kdo je to Ewa Farna? Stručný životopis

Ewa Farna je zpěvačka s polskými předky. Věnuje se především popu a rocku. Několikrát se umístila na bronzovém místě v anketě Český slavík. Působila také jako moderátorka ceny Anděl a také jako porotkyně Superstar.
Zpěvu se Ewa Farna věnuje od svých třinácti let, vystupuje i v zahraničí. Je provdána za kytaristu Martina Chobota.Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Sdílejte tuto stránku s osobností Ewa Farna s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Ewa Farna

Národnost: česká
Datum narození: 12. srpna 1993
Místo narození: Třinec

Víte, co je to Lidová slovesnost? Vzpomněli byste si na význam slova Živá čokoláda? Pamatujete si definici pojmu Libre Office? Znáte pojem Kondenzátor?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, kdo je Ewa Farna?, význam pojmu, wiki, formulace, Ewa Farna, význam, co znamená, hudba, termín, význam slova, přesný výraz, původ slova, definice

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Ewa Farna? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ewa Farna? Kdo to byl Ewa Farna? Kdy se narodil Ewa Farna? Kde se narodil Ewa Farna? Ewa Farna je v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ewa Farna třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ewa Farna i v jiné kategorii než je hudba.