Kdo je to?
Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ewa Farna?

Kdo je to Ewa Farna? Stručný životopis

Ewa Farna je zpěvačka s polskými předky. Věnuje se především popu a rocku. Několikrát se umístila na bronzovém místě v anketě Český slavík. Působila také jako moderátorka ceny Anděl a také jako porotkyně Superstar.
Zpěvu se Ewa Farna věnuje od svých třinácti let, vystupuje i v zahraničí. Je provdána za kytaristu Martina Chobota.Kdo je to Ewa Farna? Životopis Ewa Farna, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ewa Farna sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ewa Farna

Národnost: česká
Datum narození: 12. srpna 1993
Místo narození: Třinec

Víte, co je to Emulze? Znáte pojem Ekologie? Vzpomněli byste si na význam slova Tarhoňa? Pamatujete si definici pojmu Appeasement?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, vysvětlení, popis, kdo to je, přesný význam, význam, definice, heslo, informace, Ewa Farna, formulace, slovo, hudba, co znamená

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ewa Farna?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ewa Farna? Kdo to byl Ewa Farna? Kdy se narodil Ewa Farna? Kde se narodil Ewa Farna? Ewa Farna patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ewa Farna dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ewa Farna i v jiné kategorii než je hudba.