Kdo je to?
Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Kdo je to Paranoik?

Jaký je význam slova Paranoik? Co to znamená?

Paranoik je člověk postižený chronickou psychickou poruchou. Jedná se o člověka inteligentního, který je však vztahovačný, podezíravý, žárlivý a trpí bludy. Základními znaky je přeceňování sama sebe, duševní strnulost a chyby v úsudku. Paranoik se cítí pronásledovaný a žije ve stálé nenávisti vůči někomu. Často je tyranem.
Onemocnění mívá příčiny v rodině, v sexuální oblasti a jinde. Nemocný necítí potřebu léčby, léčba málokdy bývá úspěšná.Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Paranoik s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Polygon? Znáte pojem Čarověník? Vzpomněli byste si na význam slova Ultrazvuk? Pamatujete si definici pojmu Dysgrafie?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, přesný výraz, kdo je Paranoik?, Paranoik, informace, vysvětlení, význam, etymologie, formulace, wiki, význam slova, popis, termín, pojem

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Paranoik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Paranoik? Kdo to byl Paranoik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paranoik? Definice pojmu Paranoik je v sekci poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Paranoik v jiné sekci než poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.