Kdo je to?
Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Kdo je to Paranoik?

Jaký je význam slova Paranoik? Co to znamená?

Paranoik je člověk postižený chronickou psychickou poruchou. Jedná se o člověka inteligentního, který je však vztahovačný, podezíravý, žárlivý a trpí bludy. Základními znaky je přeceňování sama sebe, duševní strnulost a chyby v úsudku. Paranoik se cítí pronásledovaný a žije ve stálé nenávisti vůči někomu. Často je tyranem.
Onemocnění mívá příčiny v rodině, v sexuální oblasti a jinde. Nemocný necítí potřebu léčby, léčba málokdy bývá úspěšná.Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Paranoik? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Polygon? Znáte pojem Čarověník? Vzpomněli byste si na význam slova Ultrazvuk? Pamatujete si definici pojmu Dysgrafie?

Klíčová slova: co je to Paranoik?, význam slova, význam pojmu, Paranoik, definice, kdo to je, kdo je Paranoik?, etymologie, původ slova, co znamená, popis, přesný výraz, wiki, slovo, vysvětlení

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Paranoik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Paranoik? Kdo to byl Paranoik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paranoik? Definice pojmu Paranoik je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Paranoik hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.