Kdo je to?
Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to David Ondráčka?

Kdo je to David Ondráčka? Stručný životopis

David Ondráčka je známý jako šéf české pobočky organizace Transparency International. V této pozii působí od roku 2008. Bojuje proti korupci, neprůhlednému hospodaření státních úřadů, usiluje o prosazování protikorupčních opatření. Má podíl např. na odhalení tunelování pražského dopravního podniku. Vyučuje na několika vysokých školách. Za svou činnost obdržel několik ocenění.Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je David Ondráčka? s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě David Ondráčka

Národnost: česká
Datum narození: 3.2.1976
Místo narození: Havířov

Víte, co je to HDI? Znáte pojem Pasivní dům? Vzpomněli byste si na význam slova Křemelina? Pamatujete si definici pojmu NATO?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, informace, popis, termín, slovo, formulace, přesný význam, synonymum, význam, definice, přesný výraz, co znamená, kdo je David Ondráčka?, heslo

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to David Ondráčka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to David Ondráčka? Kdo to byl David Ondráčka? Kdy se narodil David Ondráčka? Kde se narodil David Ondráčka? David Ondráčka je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka David Ondráčka řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Ondráčka i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?