Kdo je to?
Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to David Ondráčka?

Kdo je to David Ondráčka? Stručný životopis

David Ondráčka je známý jako šéf české pobočky organizace Transparency International. V této pozii působí od roku 2008. Bojuje proti korupci, neprůhlednému hospodaření státních úřadů, usiluje o prosazování protikorupčních opatření. Má podíl např. na odhalení tunelování pražského dopravního podniku. Vyučuje na několika vysokých školách. Za svou činnost obdržel několik ocenění.Kdo je to David Ondráčka? Životopis David Ondráčka, lidé, osobnosti z politika

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou David Ondráčka sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě David Ondráčka

Národnost: česká
Datum narození: 3.2.1976
Místo narození: Havířov

Pamatujete si definici pojmu Ecce homo? Pamatujete si definici pojmu SEO? Vzpomněli byste si na význam slova Básnická licence? Vzpomněli byste si na význam slova Snapchat?

Klíčová slova: význam, synonymum, David Ondráčka, termín, přesný význam, co znamená, etymologie, původ slova, kdo to je, politika, vysvětlení, význam slova, kdo je David Ondráčka?, popis, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je David Ondráčka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to David Ondráčka? Kdo to byl David Ondráčka? Kdy se narodil David Ondráčka? Kde se narodil David Ondráčka? David Ondráčka se nachází v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka David Ondráčka třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Ondráčka i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?