Kdo je to?
Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to M.I.A.?

Kdo je to M.I.A.? Stručný životopis

M.I.A. je umělecké jméno známé britské zpěvačky, modelky, režisérky, písničkářky, skladatelky a také hudební producentky. Umělkyně tamilského původu se ve skutečnosti jmenuje Mathangi Arulpragasam. Je populární originálními kombinacemi rapu, world music, hip-hopu a alternativ. Největšího úspěchu dosáhla v roce 2007 singlem Paper Planes.
Kromě umělecké činnosti se věnuje také politickým aktivitám, zajímá se hodně o Sri Lanku, ze které pocházel jeden z rodičů. M.I.A. má osobitý styl, prosazuje se zvláště přes internet. Své umělecké jméno odvodila od vojenské zkratky nezvěstný v boji, Missing in action.Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Líbí se stručný životopis s osobou M.I.A.? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě M.I.A.

Národnost: britská
Datum narození: 18. červenec 1975
Místo narození: Hounslow

Pamatujete si definici pojmu Protonová léčba? Víte, co je to Rasca? Vzpomněli byste si na význam slova Creatin? Pamatujete si definici pojmu VGA?

Klíčová slova: etymologie, slovo, původ slova, vysvětlení, přesný význam, kdo to je, pojem, formulace, popis, význam pojmu, kdo je M.I.A.?, význam slova, synonymum, význam, termín

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je M.I.A.? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to M.I.A.? Kdo to byl M.I.A.? Kdy se narodil M.I.A.? Kde se narodil M.I.A.? M.I.A. je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka M.I.A. třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost M.I.A. i v jiné kategorii než je herectví.