Kdo je to?
Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to M.I.A.?

Kdo je to M.I.A.? Stručný životopis

M.I.A. je umělecké jméno známé britské zpěvačky, modelky, režisérky, písničkářky, skladatelky a také hudební producentky. Umělkyně tamilského původu se ve skutečnosti jmenuje Mathangi Arulpragasam. Je populární originálními kombinacemi rapu, world music, hip-hopu a alternativ. Největšího úspěchu dosáhla v roce 2007 singlem Paper Planes.
Kromě umělecké činnosti se věnuje také politickým aktivitám, zajímá se hodně o Sri Lanku, ze které pocházel jeden z rodičů. M.I.A. má osobitý styl, prosazuje se zvláště přes internet. Své umělecké jméno odvodila od vojenské zkratky nezvěstný v boji, Missing in action.Kdo je to M.I.A.? Životopis M.I.A., lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou M.I.A. sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě M.I.A.

Národnost: britská
Datum narození: 18. červenec 1975
Místo narození: Hounslow

Víte, co je to Řecký jogurt? Znáte pojem Airbrush? Vzpomněli byste si na význam slova Dysfrenie? Pamatujete si definici pojmu Tetanie?

Klíčová slova: termín, heslo, slovo, pojem, význam pojmu, přesný výraz, původ slova, význam slova, formulace, informace, M.I.A., wiki, co znamená, definice, co je to M.I.A.?

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je M.I.A.? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to M.I.A.? Kdo to byl M.I.A.? Kdy se narodil M.I.A.? Kde se narodil M.I.A.? M.I.A. se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka M.I.A. třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost M.I.A. i v jiné kategorii než je herectví.