Kdo je to?
Kdo je to, byl Budovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Budovatel? Lidé, historie

Kdo je to Budovatel?

Jaký je význam slova Budovatel? Co to znamená?

Budovatel bylo hojně využívané pojmenování osob, které v době socializmu přispívaly k jeho posílení a budování komunizmu. Mohlo se jednat o jakéhokoli pracovníka nejrůznější profese, tedy nejen dělník nebo jiný manuálně pracující, ale i politik, úředník, voják a každý, kdo se choval uvědoměle a byly mu přiznány zásluhy na budování.
Budovatelé byli často využíváni k propagandistickým cílům.Kdo je to, byl Budovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Budovatel? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Budovatel? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fondán? Znáte pojem Učební plán? Vzpomněli byste si na význam slova Amnestie? Pamatujete si definici pojmu PDF?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, vysvětlení, termín, definice, význam, co je to Budovatel?, Budovatel, wiki, přesný význam, kdo je Budovatel?, synonymum, význam slova, popis, informace

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Budovatel, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Budovatel? Kdo to byl Budovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Budovatel? Definice pojmu Budovatel je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.