Kdo je to?
Kdo je to, byl Pohrobek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pohrobek? Lidé, vztahy

Kdo je to Pohrobek?

Jaký je význam slova Pohrobek? Co to znamená?

Jako pohrobek (latinsky posthumus) bývá označováno dítě, jehož otec zemřel dříve, než se narodilo. Právo na pohrobky v různých dobách pohlíželo různě. Někdy byli chápáni jako manželské děti, někdy za takové považovány nebyly, především tehdy, když mezi smrtí otce a narozením dítěte uplynula delší doba. Z českých dějin je nejznámějším pohrobkem král Ladislav. Českým králem se měl stát po Jiřím z Poděbrad. Nebyl jím ale dlouho, krátce před svou svatbou záhadně zemřel. Spekulovalo se o otravě, ale až ve 20. století bylo potvrzeno, že zemřel na akutní leukémii.Kdo je to, byl Pohrobek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pohrobek? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Pohrobek? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Skafocefalie? Znáte pojem Pomelo? Vzpomněli byste si na význam slova Suspenzor? Pamatujete si definici pojmu Hoax?

Klíčová slova: synonymum, slovo, wiki, význam, popis, pojem, heslo, kdo to je, Pohrobek, význam slova, co je to Pohrobek?, popis, kdo je Pohrobek?, formulace, význam pojmu

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Pohrobek, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pohrobek? Kdo to byl Pohrobek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pohrobek? Definice pojmu Pohrobek je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.