Kdo je to?
Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adele?

Kdo je to Adele? Stručný životopis

Adele, britská zpěvačka a také skladatelka, vystupuje pouze pod křestním jménem. Celé její jméno zní Adele Laurie Blue Adkins. Svou první desku vydala v roce 2008 a ihned obsadila první místo na žebříčku prodeje. Následující album bylo nejprodávanějším albem století. Písní Skyfall získala Oscara i Zlatý globus.
I třetí album Adele, vydané po několikaleté odmlce, slavilo obrovský úspěch. Rekordní zhlédnutí mají i její videoklipy na youtube.Kdo je to Adele? Životopis Adele, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Adele) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Adele

Národnost: britská
Datum narození: 5. května 1988
Místo narození: Londýn

Víte, co je to Cystická fibróza? Znáte pojem Vyměřovací základ? Vzpomněli byste si na význam slova Dysgrafie? Pamatujete si definici pojmu Suflé?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, wiki, co je to Adele?, význam pojmu, pojem, popis, popis, formulace, termín, definice, heslo, etymologie, Adele, slovo

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Adele?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adele? Kdo to byl Adele? Kdy se narodil Adele? Kde se narodil Adele? Adele je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Adele třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adele i v jiné kategorii než je hudba.