Kdo je to?
Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Kdo je to Družička?

Co znamená a jaký je význam slova Družička?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Tento text (Družička) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Melamin? Znáte pojem Kostní dřeň? Vzpomněli byste si na význam slova Temperament? Pamatujete si definici pojmu Prostata?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, pojem, popis, vztahy, význam, přesný výraz, wiki, vysvětlení, etymologie, kdo je Družička?, kdo to je, heslo, informace, definice

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Družička? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Družička? Kdo to byl Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička je v sekci vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Družička i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.