Kdo je to?
Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Kdo je to Družička?

Co znamená a jaký je význam slova Družička?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Družička sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lobotomie? Pamatujete si definici pojmu Blanšírování? Znáte pojem Hlezno? Vzpomněli byste si na význam slova Svoboda?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Družička?, význam slova, popis, význam, původ slova, pojem, etymologie, kdo je Družička?, význam pojmu, přesný význam, informace, popis, formulace, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Družička? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Družička? Kdo to byl Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička se nachází v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.