Kdo je to?
Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Kdo je to Družička?

Co znamená a jaký je význam slova Družička?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Družička sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Melamin? Znáte pojem Kostní dřeň? Vzpomněli byste si na význam slova Temperament? Pamatujete si definici pojmu Prostata?

Klíčová slova: popis, kdo to je, původ slova, Družička, slovo, heslo, formulace, přesný význam, popis, význam pojmu, termín, vztahy, význam, vysvětlení, pojem

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Družička, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Družička? Kdo to byl Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.