Kdo je to?
Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Kdo je to Družička?

Co znamená a jaký je význam slova Družička?

Družička je důležitá postava na svatbě. Její funkcí je být nevěstinou čestnou služebnicí, odhánět od nevěsty vše zlé a napomáhat jí v zajištění štěstí v budoucnosti. Má se nevěstě co nejvíce podobat, proto bývá přibližně stejně stará a má také krásné šaty.
Většinou jde o nejlepší kamarádku nevěsty, spolužačku nebo příbuznou. Někdy tuto roli zastávají i malé holčičky z příbuzenstva.Kdo je to, byl Družička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družička? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Družička? Potom se podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Melamin? Znáte pojem Kostní dřeň? Vzpomněli byste si na význam slova Temperament? Pamatujete si definici pojmu Prostata?

Klíčová slova: etymologie, co je to Družička?, definice, heslo, formulace, přesný výraz, popis, Družička, slovo, synonymum, termín, přesný význam, kdo to je, vztahy, popis

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Družička

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Družička? Kdo to byl Družička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družička? Definice pojmu Družička patří do sekce vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Družička i jinde než v sekci než v vztahy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.