Kdo je to?
Kdo je to Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan Langer?

Kdo je to Ivan Langer? Stručný životopis

Ivan Langer je expolitik, absolvent lékařské a právnické fakulty. Do politiky vstoupil jako člen stávkového výboru studentů v roce 1989. Stal se členem ODS, poslancem a místopředsedou Poslanecké sněmovny parlamentu ČR a ministrem informatiky a ministrem vnitra.
Jako pedagog vyučoval na Právnické fakultě UP podílel se na založení akademie CEVRO a soukromé školy CEVRO institutu. Po složení advokátní zkoušky se Ivan Langer stal advokátem a nadále působí v ODS.Kdo je to Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, lidé, osobnosti z politici

Tento text (Ivan Langer) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Ivan Langer

Národnost: česká
Datum narození: 1. ledna 1967
Místo narození: Olomouc

Víte, co je to Bixenon? Vzpomněli byste si na význam slova Epigram? Pamatujete si definici pojmu Placebo? Znáte pojem Mea culpa?

Klíčová slova: termín, původ slova, informace, pojem, kdo to je, heslo, přesný výraz, co znamená, etymologie, popis, přesný význam, slovo, kdo je Ivan Langer?, význam pojmu, Ivan Langer

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Langer

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivan Langer? Kdo to byl Ivan Langer? Kdy se narodil Ivan Langer? Kde se narodil Ivan Langer? Ivan Langer je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Langer řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Langer i v jiné kategorii než je politici.