Kdo je to?
Kdo je to Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan Langer?

Kdo je to Ivan Langer? Stručný životopis

Ivan Langer je expolitik, absolvent lékařské a právnické fakulty. Do politiky vstoupil jako člen stávkového výboru studentů v roce 1989. Stal se členem ODS, poslancem a místopředsedou Poslanecké sněmovny parlamentu ČR a ministrem informatiky a ministrem vnitra.
Jako pedagog vyučoval na Právnické fakultě UP podílel se na založení akademie CEVRO a soukromé školy CEVRO institutu. Po složení advokátní zkoušky se Ivan Langer stal advokátem a nadále působí v ODS.Kdo je to Ivan Langer? Životopis Ivan Langer, lidé, osobnosti z politici

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Langer sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ivan Langer

Národnost: česká
Datum narození: 1. ledna 1967
Místo narození: Olomouc

Víte, co je to Xylitol? Znáte pojem Počasí? Vzpomněli byste si na význam slova Dokovací stanice? Pamatujete si definici pojmu Crossbody?

Klíčová slova: co znamená, politici, co je to Ivan Langer?, pojem, termín, původ slova, wiki, heslo, etymologie, popis, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, synonymum, kdo je Ivan Langer?

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Ivan Langer? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivan Langer? Kdo to byl Ivan Langer? Kdy se narodil Ivan Langer? Kde se narodil Ivan Langer? Ivan Langer se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Ivan Langer dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Langer i v jiné kategorii než je politici.