Kdo je to?
Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Kdo je to Dalajláma?

Jaký je význam slova Dalajláma? Co to znamená?

Dalajláma je politický a světský vůdce Tibeťanů. Každý dalajláma je považován za převtělení svého předchůdce. Současný 14. dalajláma se jmenuje Tändzin Gjamccho. Od roku 1959 žije v exilu v Dharamsale v Indii, protože Tibet je od roku 1959 okupován Čínou. Ve světě je dalajláma známý jako bojovník za mír. Přítelil se např. s Václavem Havlem.Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dalajláma s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Zápustka? Znáte pojem Deprivace? Vzpomněli byste si na význam slova Playmate? Víte, co je to Debetní karta?

Klíčová slova: přesný význam, informace, wiki, slovo, co je to Dalajláma?, definice, popis, formulace, význam, kdo to je, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, termín

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dalajláma

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dalajláma? Kdo to byl Dalajláma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dalajláma? Definice pojmu Dalajláma patří do sekce panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než panovníci).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.