Kdo je to?
Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Kdo je to Dalajláma?

Jaký je význam slova Dalajláma? Co to znamená?

Dalajláma je politický a světský vůdce Tibeťanů. Každý dalajláma je považován za převtělení svého předchůdce. Současný 14. dalajláma se jmenuje Tändzin Gjamccho. Od roku 1959 žije v exilu v Dharamsale v Indii, protože Tibet je od roku 1959 okupován Čínou. Ve světě je dalajláma známý jako bojovník za mír. Přítelil se např. s Václavem Havlem.Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Tento text (Dalajláma) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zirkon? Znáte pojem Nefrologie? Vzpomněli byste si na význam slova Ask toolbar? Pamatujete si definici pojmu Establishment?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, definice, popis, přesný význam, wiki, pojem, původ slova, co je to Dalajláma?, kdo to je, etymologie, panovníci, Dalajláma, kdo je Dalajláma?, formulace

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Dalajláma, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dalajláma? Kdo to byl Dalajláma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dalajláma? Definice pojmu Dalajláma je v kategorii panovníci. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Dalajláma i v jiné sekci než v panovníci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.