Kdo je to?
Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Luděk Staněk?

Kdo je to Luděk Staněk? Stručný životopis

Luděk Staněk je český publicista, scénárista, dramaturg a komik. Je absolventem žurnalistiky, fakulty sociálních věd UK. Pracoval nejdříve jako novinář v oblasti hudby, později se věnoval reklamnímu textařství, konzultacím v oblasti médií a marketingu, jako šéfredaktor působil v lifestylových časopisech. Publikuje v různých novinách a časopisech, například v Lidových novinách, Hospodářských novinách, Mladé frontě Dnes, Esquire či Reflex.
Luděk Staněk se zaměřuje na nejrůznější témata. Je také stand-up komikem a tvoří komediální pořady pro internetovou televizi Stream.cz. K jeho koníčkům patří poker, pokerové přenosy často komentuje. Dále se zajímá o komiksy, historickou literaturu a fotbal.Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Luděk Staněk? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Luděk Staněk

Národnost: česká
Datum narození: 1974
Místo narození: Praha

Víte, co je to Autofokus? Víte, co je to Špecle? Pamatujete si definici pojmu Vlastizrada? Pamatujete si definici pojmu Tenisový loket?

Klíčová slova: informace, synonymum, heslo, slovo, původ slova, popis, formulace, kdo to je, novináři, vysvětlení, přesný význam, termín, co je to Luděk Staněk?, význam slova, Luděk Staněk

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Luděk Staněk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Luděk Staněk? Kdo to byl Luděk Staněk? Kdy se narodil Luděk Staněk? Kde se narodil Luděk Staněk? Luděk Staněk je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Luděk Staněk kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Staněk i v jiné kategorii než je novináři.