Kdo je to?
Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Luděk Staněk?

Kdo je to Luděk Staněk? Stručný životopis

Luděk Staněk je český publicista, scénárista, dramaturg a komik. Je absolventem žurnalistiky, fakulty sociálních věd UK. Pracoval nejdříve jako novinář v oblasti hudby, později se věnoval reklamnímu textařství, konzultacím v oblasti médií a marketingu, jako šéfredaktor působil v lifestylových časopisech. Publikuje v různých novinách a časopisech, například v Lidových novinách, Hospodářských novinách, Mladé frontě Dnes, Esquire či Reflex.
Luděk Staněk se zaměřuje na nejrůznější témata. Je také stand-up komikem a tvoří komediální pořady pro internetovou televizi Stream.cz. K jeho koníčkům patří poker, pokerové přenosy často komentuje. Dále se zajímá o komiksy, historickou literaturu a fotbal.Kdo je to Luděk Staněk? Životopis Luděk Staněk, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Luděk Staněk můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Luděk Staněk

Národnost: česká
Datum narození: 1974
Místo narození: Praha

Víte, co je to Alkohol? Znáte pojem Anuita? Vzpomněli byste si na význam slova Tejpování? Pamatujete si definici pojmu Onkologie?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, kdo to je, novináři, význam pojmu, informace, původ slova, pojem, synonymum, popis, význam, termín, etymologie, přesný výraz, kdo je Luděk Staněk?

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Luděk Staněk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Luděk Staněk? Kdo to byl Luděk Staněk? Kdy se narodil Luděk Staněk? Kde se narodil Luděk Staněk? Luděk Staněk patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Luděk Staněk například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luděk Staněk i v jiné kategorii než je novináři.