Kdo je to?
Kdo je to Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jitka Molavcová?

Kdo je to Jitka Molavcová? Stručný životopis

Jitka Molavcová je zpěvačka, herečka, hudebnice, spisovatelka a moderátorka. Je absolventkou grafické školy. Většinu svého uměleckého života spojila s divadlem Semafor, kde vystupuje nejčastěji s Jiřím Suchým a vytváří hlavní ženské role v semaforských hrách. Smysl pro komiku, ženský půvab a nadání jí vynesly také role ve filmu a v televizi.
Jitka Molavcová je také autorkou mnoha pořadů pro děti. Spolupracuje i s Hudební divadlem v Karlíně, kde vystupovala například v hlavní roli v muzikálu Hello Dolly. Za originální ztvárnění získala cenu Thálie. Hraje též na saxofon a další hudební nástroje, moderuje a spolupracuje s rozhlasem. Je také autorkou několika pohádkových knížek pro děti.Kdo je to Jitka Molavcová? Životopis Jitka Molavcová, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jitka Molavcová? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Jitka Molavcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. března 1950
Místo narození: Praha

Znáte pojem Člunkový běh? Víte, co je to Doména? Víte, co je to Azalka? Pamatujete si definici pojmu Alpinning?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, Jitka Molavcová, popis, co je to Jitka Molavcová?, kdo je Jitka Molavcová?, význam slova, etymologie, význam pojmu, synonymum, kdo to je, wiki, slovo, informace, heslo

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jitka Molavcová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jitka Molavcová? Kdo to byl Jitka Molavcová? Kdy se narodil Jitka Molavcová? Kde se narodil Jitka Molavcová? Jitka Molavcová je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jitka Molavcová kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Molavcová i v jiné kategorii než je hudba.