Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní úředník?

Jaký je význam slova Státní úředník? Co to znamená?

Státní úředník je jednoduše řečeno státní zaměstnanec, pracovník nějakého úřadu veřejné správy zřizovaného státem. S úředníky je spojen negativně zabarvený pojem byrokracie ve smyslu komplikovaného, zdlouhavého, otravného jednání s úřady často plného ne zcela pochopitelných a logických kroků.Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Státní úředník? se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Masopust? Znáte pojem Chemoterapie? Vzpomněli byste si na význam slova Spojka? Pamatujete si definici pojmu Rešerše?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, synonymum, přesný význam, wiki, informace, slovo, heslo, pojem, význam slova, význam, význam pojmu, co znamená, formulace, etymologie

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Státní úředník, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Státní úředník? Kdo to byl Státní úředník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní úředník? Definice pojmu Státní úředník je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.