Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní úředník?

Jaký je význam slova Státní úředník? Co to znamená?

Státní úředník je jednoduše řečeno státní zaměstnanec, pracovník nějakého úřadu veřejné správy zřizovaného státem. S úředníky je spojen negativně zabarvený pojem byrokracie ve smyslu komplikovaného, zdlouhavého, otravného jednání s úřady často plného ne zcela pochopitelných a logických kroků.Kdo je to, byl Státní úředník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní úředník? Lidé, státní správa

Definici slova Státní úředník můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Národ? Pamatujete si definici pojmu Kašmír? Vzpomněli byste si na význam slova Extravilán? Vzpomněli byste si na význam slova Botox?

Klíčová slova: Státní úředník, pojem, informace, formulace, přesný význam, etymologie, význam pojmu, synonymum, popis, význam slova, význam, co je to Státní úředník?, co znamená, původ slova, kdo to je

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Státní úředník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Státní úředník? Kdo to byl Státní úředník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní úředník? Definice pojmu Státní úředník se nachází v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.