Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Soukup? Životopis Ondřej Soukup, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ondřej Soukup?

Kdo je to Ondřej Soukup? Stručný životopis

Ondřej Soukup je hudební skladatel, kritik a baskytarista. Je absolventem pražské konzervatoře. Jako baskytarista vystupoval s více kapelami, např. Pražský výběr, Labyrint a dalšími. Spolupracoval také s Karlem Gottem. V té době se již věnoval skládání a aranžování hudby. Kromě toho začal produkovat i desky a skládat hudbu k filmům včetně oscarového Kolji. Za filmovou hudbu získal i ocenění Český lev.
Ondřej Soukup spolupracuje s populárními zpěváky, herci i režiséry. Skládá hudbu i pro televizi a muzikály, působí i jako porotce v hudebních soutěžích.Kdo je to Ondřej Soukup? Životopis Ondřej Soukup, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ondřej Soukup sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Ondřej Soukup

Národnost: česká
Datum narození: 2. května 1951
Místo narození: Praha

Víte, co je to Želatina? Pamatujete si definici pojmu Apple ID? Pamatujete si definici pojmu Pečený čaj? Vzpomněli byste si na význam slova Kvasnice?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, popis, wiki, pojem, formulace, termín, význam slova, vysvětlení, význam, význam pojmu, synonymum, informace, přesný výraz, Ondřej Soukup

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Soukup

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Soukup? Kdo to byl Ondřej Soukup? Kdy se narodil Ondřej Soukup? Kde se narodil Ondřej Soukup? Ondřej Soukup se nachází v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Soukup dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Soukup i v jiné kategorii než je hudba.