Kdo je to?
Kdo byl Ladislav Smoljak? Životopis Ladislav Smoljak, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ladislav Smoljak?

Kdo to byl Ladislav Smoljak? Stručný životopis

Ladislav Smoljak je znám jako režisér, scénárista, herec a spoluzakladatel Divadla Járy Cimrmana. Byl absolventem Vysoké školy pedagogické a svou kariéru začínal jako učitel, později pracoval jako redaktor. V Divadle Járy Cimrmana režíroval Ladislav Smoljak 13 her.
Jako scénárista pracoval především na známých filmech, např. Na samotě u lesa, Marečku, podejte mi pero a další filmy režíroval. Působil také jako divadelní herec a režisér, hry psal i pro vlastní Studio Láďa Ladislava Smoljaka.Kdo byl Ladislav Smoljak? Životopis Ladislav Smoljak, slavní lidé, osobnosti z herectví

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ladislav Smoljak s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ladislav Smoljak

Národnost: česká
Datum narození: 9. 12. 1931
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 6. 6. 2010

Víte, co je to Fenomén? Znáte pojem Movitá věc? Vzpomněli byste si na význam slova Římsa? Pamatujete si definici pojmu Kafr?

Klíčová slova: termín, význam slova, wiki, původ slova, popis, etymologie, kdo je Ladislav Smoljak?, přesný výraz, význam, vysvětlení, co znamená, synonymum, kdo to je, heslo, význam pojmu

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Ladislav Smoljak? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ladislav Smoljak? Kdo to byl Ladislav Smoljak? Kdy se narodil Ladislav Smoljak? Kde se narodil Ladislav Smoljak? Kdy zemřel Ladislav Smoljak? Ladislav Smoljak se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ladislav Smoljak dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ladislav Smoljak i v jiné kategorii než je herectví.