Kdo je to?
Kdo je to Petr Lexa? Životopis Petr Lexa, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Lexa?

Kdo je to Petr Lexa? Stručný životopis

Petr Lexa je populární český zpěvák a youtuber. Působí ve skupině Slza a je spoluautorem znělky k televiznímu seriálu Přístav, kde také ztvárnil jednu z rolí. Jako youtuber se stal populárním pod přezdívkou Hoggy. Zkusil působit i pod vlastním jménem, ale nakonec se ke kanálu Hoggy, kde měl přes půl milionu odběratelů, vrátil, i když zde uveřejňuje jen sketche.
Petr Lexa byl také finalistou soutěže Hlas Česko Slovenska a zúčastnil se i Superstar. Jako Blogger roku zvítězil v kategorii mužů v roce 2015.Kdo je to Petr Lexa? Životopis Petr Lexa, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Petr Lexa) můžete samozřejmě sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Petr Lexa

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Víte, co je to Anno Domini? Vzpomněli byste si na význam slova Lajkovat? Pamatujete si definici pojmu Kometa? Znáte pojem Vinkulace?

Klíčová slova: hudba, původ slova, informace, formulace, heslo, vysvětlení, definice, Petr Lexa, slovo, kdo je Petr Lexa?, termín, význam pojmu, co je to Petr Lexa?, etymologie, význam

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Lexa

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petr Lexa? Kdo to byl Petr Lexa? Kdy se narodil Petr Lexa? Kde se narodil Petr Lexa? Petr Lexa je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Lexa řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Lexa i v jiné kategorii než je hudba.