Kdo je to?
Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Radůza?

Kdo je to Radůza? Stručný životopis

Radůza, původně Radka Vranková, je nadaná zpěvačka, písničkářka, harmonikářka i hudební skladatelka. Je známá svými šansony a skladbami scénické i vážné hudby. Je absolventkou konzervatoře, studovala vážnou i lidovou hudbu. Inspiraci pro svou tvorbu získává i při své další zálibě, kterou je cestování a také studium jazyků.
Při svých vystoupeních nejen zpívá Radůza vlastní písně, ale také hraje na akordeon, klavír a kytaru. Je nositelkou řady ocenění, jako je např. Anděl, Objev roku, Zpěvačka roku apod.Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Radůza? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Radůza

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1973
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Družstevní byt? Víte, co je to Přímé bankovnictví? Znáte pojem Čečetka? Pamatujete si definici pojmu ASR?

Klíčová slova: slovo, původ slova, synonymum, přesný význam, co je to Radůza?, vysvětlení, význam slova, termín, hudba, co znamená, popis, etymologie, kdo je Radůza?, informace, popis

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Radůza? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Radůza? Kdo to byl Radůza? Kdy se narodil Radůza? Kde se narodil Radůza? Radůza je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Radůza dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radůza i v jiné kategorii než je hudba.