Kdo je to?
Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Radůza?

Kdo je to Radůza? Stručný životopis

Radůza, původně Radka Vranková, je nadaná zpěvačka, písničkářka, harmonikářka i hudební skladatelka. Je známá svými šansony a skladbami scénické i vážné hudby. Je absolventkou konzervatoře, studovala vážnou i lidovou hudbu. Inspiraci pro svou tvorbu získává i při své další zálibě, kterou je cestování a také studium jazyků.
Při svých vystoupeních nejen zpívá Radůza vlastní písně, ale také hraje na akordeon, klavír a kytaru. Je nositelkou řady ocenění, jako je např. Anděl, Objev roku, Zpěvačka roku apod.Kdo je to Radůza? Životopis Radůza, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Radůza sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Radůza

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1973
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova Družstevní byt? Pamatujete si definici pojmu Fixace? Znáte pojem Čečetka? Vzpomněli byste si na význam slova Bronz?

Klíčová slova: slovo, původ slova, význam pojmu, význam, přesný výraz, informace, kdo je Radůza?, kdo to je, termín, přesný význam, co je to Radůza?, heslo, formulace, popis, pojem

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Radůza

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Radůza? Kdo to byl Radůza? Kdy se narodil Radůza? Kde se narodil Radůza? Radůza se nachází v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Radůza řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Radůza i v jiné kategorii než je hudba.