Kdo je to?
Kdo je to, byl Vitarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vitarián? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Vitarián?

Co znamená a jaký je význam slova Vitarián?

Vitariáni jsou příznivci poněkud extrémních stravovacích návyků. Podobně jako vegani odmítají všechno, co je živočišného původu. Vitariáni navíc k tomu odmítají jakoukoliv tepelně upravenou stravu, protože podle jejich přesvědčení všechno, co bylo zahřáto na více než 42 stupňů, je špatné a nejedná se o raw potravinu, tzv. živé jídlo (raw - anglicky "syrový"). Teplota nad 42 stupňů ničí enzymy a ty vitariáni považují za důležitou složku potravy. Správný vitarián se tedy bude živit syrovou zeleninou, naklíčeným obilím, ořechy, ovocem, semeny a luštěninami. Taková strava ovšem může být jednostranná a může vést k nedostatku jiných důležitých látek (např. živočišných bílkovin).Kdo je to, byl Vitarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vitarián? Lidé, vlastnosti

Definici slova Vitarián můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Plankton? Znáte pojem Roztroušená skleróza? Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Office? Pamatujete si definici pojmu Řípa?

Klíčová slova: termín, slovo, co je to Vitarián?, wiki, etymologie, definice, význam, přesný výraz, pojem, popis, Vitarián, vlastnosti, kdo je Vitarián?, synonymum, co znamená

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Vitarián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vitarián? Kdo to byl Vitarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vitarián? Definice pojmu Vitarián se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Vitarián i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.