Kdo je to?
Kdo byl Xindl X? Životopis Xindl X, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Xindl X?

Kdo to byl Xindl X? Stručný životopis

Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, je český písničkář a scénárista.Kdo byl Xindl X? Životopis Xindl X, slavní lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Xindl X sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Xindl X

Národnost: česká
Datum narození: 16.7.1979
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: ---

Pamatujete si definici pojmu IPad? Pamatujete si definici pojmu Kuplířství? Vzpomněli byste si na význam slova Botnet? Vzpomněli byste si na význam slova Čekanka?

Klíčová slova: přesný význam, hudba, původ slova, co je to Xindl X?, informace, význam, etymologie, slovo, význam slova, heslo, přesný výraz, co znamená, kdo je Xindl X?, pojem, význam pojmu

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Xindl X? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Xindl X? Kdo to byl Xindl X? Kdy se narodil Xindl X? Kde se narodil Xindl X? Kdy zemřel Xindl X? Xindl X se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Xindl X dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Xindl X i v jiné kategorii než je hudba.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?