Kdo je to?
Kdo je to, byl Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apoštol? Lidé, křesťanství

Kdo je to Apoštol?

Jaký je význam slova Apoštol? Co to znamená?

Dvanáct apoštolů se objevuje v Novém zákoně Bible. Jedná se o Ježíšovy učedníky a následovníky. Apoštolové měli hlásat tzv. evangelium, tedy zprávu o smrti a zmrtvýchvstání Krista. Mezi apoštoly - evangelisty patří Marek, Matouš, Lukáš a Jan. Známá je postava apoštola Jidáše, který Krista zradil. Apoštol Petr (původním jménem Šimon) je považován za prvního papeže. Apoštolové se kromě Nového zákona objevují i v biblickém spise nazvaném Skutky apoštolů.Kdo je to, byl Apoštol? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Apoštol? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Apoštol? s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Anarchie? Znáte pojem Alternátor? Vzpomněli byste si na význam slova Grafická karta? Pamatujete si definici pojmu Cukrovka?

Klíčová slova: kdo je Apoštol?, popis, vysvětlení, popis, přesný výraz, informace, křesťanství, význam slova, formulace, Apoštol, slovo, význam, synonymum, termín, význam pojmu

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Apoštol, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Apoštol? Kdo to byl Apoštol? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apoštol? Definice pojmu Apoštol je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Apoštol v jiné sekci než křesťanství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.