Kdo je to?
Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Furiant?

Co znamená a jaký je význam slova Furiant?

Furiant je výraz, který se v dnešní době již nepoužívá a známe ho nanejvýš z názvu divadelní hry z 19. století Naši furianti od Ladislava Stroupežnického. Furiant je zkomolenina z latiny a v 19. století tak byl označován člověk, který záměrně stavěl na odiv svoje sebevědomí, předváděl se, musel mít ve všem pravdu apod., tedy něco jako náfuka nebo vejtaha.Kdo je to, byl Furiant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Furiant? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Furiant? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Zoom? Znáte pojem Passata? Vzpomněli byste si na význam slova Autofokus? Pamatujete si definici pojmu Euforie?

Klíčová slova: původ slova, co znamená, slovo, kdo je Furiant?, význam pojmu, význam, Furiant, definice, význam slova, co je to Furiant?, termín, vlastnosti, synonymum, popis, kdo to je

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Furiant, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Furiant? Kdo to byl Furiant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Furiant? Definice pojmu Furiant se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.