Kdo je to?
Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Pavel Nedvěd?

Kdo je to Pavel Nedvěd? Stručný životopis

Pavel Nedvěd je bývalý nejlepší fotbalista Evropy, fotbalový záložník a reprezentant ČR ve fotbale. Zařadil se mezi nejlepší žijící fotbalisty vůbec. Dvakrát si přivezl medaile z mistrovství Evropy, stal se vítězem Superpoháru UEFA a Poháru vítězů pohárů. Je i mistrem Česka a Itálie. V domácích anketách se stal mistrem Československa, Fotbalistou roku a Sportovcem roku.
Pavel Nedvěd byl také vyznamenán Medailí Za zásluhy.Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Zaujala vás biografie osobnosti Pavel Nedvěd? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Pavel Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 30. srpna 1972
Místo narození: Cheb

Vzpomněli byste si na význam slova Republika? Znáte pojem Ebrieta? Znáte pojem Chirurgická ocel? Víte, co je to Hologram?

Klíčová slova: sport, přesný výraz, význam slova, formulace, slovo, kdo to je, wiki, popis, definice, synonymum, informace, význam pojmu, pojem, etymologie, heslo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Nedvěd

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Nedvěd? Kdo to byl Pavel Nedvěd? Kdy se narodil Pavel Nedvěd? Kde se narodil Pavel Nedvěd? Pavel Nedvěd se nachází v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Pavel Nedvěd řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Nedvěd i v jiné kategorii než je sport.