Kdo je to?
Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Pavel Nedvěd?

Kdo je to Pavel Nedvěd? Stručný životopis

Pavel Nedvěd je bývalý nejlepší fotbalista Evropy, fotbalový záložník a reprezentant ČR ve fotbale. Zařadil se mezi nejlepší žijící fotbalisty vůbec. Dvakrát si přivezl medaile z mistrovství Evropy, stal se vítězem Superpoháru UEFA a Poháru vítězů pohárů. Je i mistrem Česka a Itálie. V domácích anketách se stal mistrem Československa, Fotbalistou roku a Sportovcem roku.
Pavel Nedvěd byl také vyznamenán Medailí Za zásluhy.Kdo je to Pavel Nedvěd? Životopis Pavel Nedvěd, lidé, osobnosti z sport

Líbí se stručný životopis s osobou Pavel Nedvěd? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Pavel Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 30. srpna 1972
Místo narození: Cheb

Vzpomněli byste si na význam slova Republika? Víte, co je to Trvalé bydliště? Znáte pojem Chirurgická ocel? Pamatujete si definici pojmu Ctnost?

Klíčová slova: co je to Pavel Nedvěd?, význam slova, definice, význam pojmu, etymologie, pojem, kdo je Pavel Nedvěd?, termín, popis, vysvětlení, co znamená, slovo, význam, formulace, sport

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Nedvěd?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pavel Nedvěd? Kdo to byl Pavel Nedvěd? Kdy se narodil Pavel Nedvěd? Kde se narodil Pavel Nedvěd? Pavel Nedvěd je v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Pavel Nedvěd kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Nedvěd i v jiné kategorii než je sport.