Kdo je to?
Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Kdo je to Duch Svatý?

Jaký je význam slova Duch Svatý? Co to znamená?

Termínem Duch Svatý se v křeťanství označuje jedna z osob tzv. Nejsvětější Trojice, tj. Otec, Syn a Duch Svatý. Nějsvější Trojice je tzv. trojjediná, to znamená, že všechny tři osoby, které do ní přísluší, mají stejnou podstatu.Kdo je to, byl Duch Svatý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duch Svatý? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Duch Svatý? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Křivice? Znáte pojem Osteroporóza? Vzpomněli byste si na význam slova Playmate? Pamatujete si definici pojmu Gravitace?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, etymologie, přesný výraz, Duch Svatý, popis, definice, heslo, informace, termín, slovo, křesťanství, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Duch Svatý, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Duch Svatý? Kdo to byl Duch Svatý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duch Svatý? Definice pojmu Duch Svatý se nachází v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.