Kdo je to?
Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Kdo je to Správce daně?

Jaký je význam slova Správce daně? Co to znamená?

Správcem daně je nejčastěji finanční či celní úřad. Správce daně má na starosti vyměření a výběr daní od daňových subjektů (např. firem). Vybrané peníze tvoří část příjmů státního rozpočtu.Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Správce daně? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Nomen omen? Víte, co je to Premisa? Vzpomněli byste si na význam slova Fake news? Pamatujete si definici pojmu Nepřímá úměrnost?

Klíčová slova: definice, kdo je Správce daně?, wiki, význam pojmu, synonymum, význam slova, popis, etymologie, co znamená, přesný výraz, přesný význam, význam, informace, vysvětlení, státní správa

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Správce daně, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Správce daně? Kdo to byl Správce daně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správce daně? Definice pojmu Správce daně je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Správce daně hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.