Kdo je to?
Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Kdo je to Androlog?

Co znamená a jaký je význam slova Androlog?

Androlog je lékař, který se ve své práci věnuje prevenci, výzkumu a léčbě mužských pohlavních orgánů. Hlavní náplní je léčba nemocí a potíží jako je neplodnost, poruchy erekce, andropauza nebo rakovina prostaty.
Androlog se může zabývat samčími reprodukčními orgány a jejich nemocemi nejen u lidí, ale i u zvířat. V současnosti se tito specialisté často zaměřují na problémy a onemocnění stárnoucích mužů.Kdo je to, byl Androlog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Androlog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Androlog? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kasační stížnost? Víte, co je to Logistika? Pamatujete si definici pojmu Terorismus? Pamatujete si definici pojmu Světelné znečištění?

Klíčová slova: informace, wiki, co je to Androlog?, přesný význam, popis, etymologie, význam, přesný výraz, popis, význam slova, lékařství, původ slova, formulace, co znamená, Androlog

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Androlog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Androlog? Kdo to byl Androlog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Androlog? Definice pojmu Androlog je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Androlog i v jiné sekci než je kategorie lékařství.