Kdo je to?
Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Anesteziolog?

Co znamená a jaký je význam slova Anesteziolog?

Anesteziolog je lékař – specialista, jehož náplní práce je poskytnutí anesteziologické, intenzivní a resuscitační péče pacientům. Pracuje na anesteziologicko – resuscitačním oddělení nebo na klinice. Při anesteziologické péči připravuje anesteziolog pacienta na operaci, během výkonu vede anestezii a účastní se pooperační péče.
Stará se o životní funkce pacienta, konzultuje operační rizika a řeší komplikace s anestezií spojené. Před operací podává premedikaci, rozhoduje o způsobu anestezie – lokální nebo celkové. Anesteziologové pečují i o kriticky ohrožené pacienty a jsou nezbytnými pracovníky v urgentní medicíně.Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Anesteziolog s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Veletucet? Vzpomněli byste si na význam slova Bubble tea? Pamatujete si definici pojmu Outsourcing? Znáte pojem Odpisy?

Klíčová slova: popis, přesný význam, přesný výraz, slovo, wiki, kdo je Anesteziolog?, pojem, termín, popis, původ slova, Anesteziolog, informace, formulace, co znamená, co je to Anesteziolog?

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anesteziolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anesteziolog? Kdo to byl Anesteziolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anesteziolog? Definice pojmu Anesteziolog je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.