Kdo je to?
Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Anesteziolog?

Co znamená a jaký je význam slova Anesteziolog?

Anesteziolog je lékař – specialista, jehož náplní práce je poskytnutí anesteziologické, intenzivní a resuscitační péče pacientům. Pracuje na anesteziologicko – resuscitačním oddělení nebo na klinice. Při anesteziologické péči připravuje anesteziolog pacienta na operaci, během výkonu vede anestezii a účastní se pooperační péče.
Stará se o životní funkce pacienta, konzultuje operační rizika a řeší komplikace s anestezií spojené. Před operací podává premedikaci, rozhoduje o způsobu anestezie – lokální nebo celkové. Anesteziologové pečují i o kriticky ohrožené pacienty a jsou nezbytnými pracovníky v urgentní medicíně.Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Anesteziolog sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tejpování? Znáte pojem Onkologie? Vzpomněli byste si na význam slova Předsudek? Pamatujete si definici pojmu Paralaxa?

Klíčová slova: kdo je Anesteziolog?, definice, formulace, synonymum, původ slova, přesný význam, co znamená, wiki, význam slova, pojem, co je to Anesteziolog?, termín, informace, lékařství, přesný výraz

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Anesteziolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anesteziolog? Kdo to byl Anesteziolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anesteziolog? Definice pojmu Anesteziolog se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.