Kdo je to?
Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Kdo je to Filantrop?

Co znamená a jaký je význam slova Filantrop?

Pojem filantropie pochází z řečtiny a doslova znamená lásku k lidem. Filantrop je člověk, který se věnuje dobročinnosti, přispívá na charitu a snaží se o zlepšení kvality života všech. Velmi blízkým pojmem je výraz altruista.Kdo je to, byl Filantrop? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filantrop? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Filantrop? s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to DNA? Víte, co je to Flipové pouzdro? Pamatujete si definici pojmu Zemské jádro? Pamatujete si definici pojmu Benešovy dekrety?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, Filantrop, co je to Filantrop?, kdo to je, popis, wiki, vysvětlení, význam, popis, význam pojmu, záliby, heslo, formulace, termín

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filantrop

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Filantrop? Kdo to byl Filantrop? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filantrop? Definice pojmu Filantrop je v kategorii záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Filantrop i v jiných kategoriích (než záliby).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.