Kdo je to?
Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Kdo je to Developer?

Co znamená a jaký je význam slova Developer?

Původně anglické slovo developer je dnes někdy vnímáno poněkud negativně. Developer je projektant nové výstavby, investor do nových stavitelských projektů. Negativní vnímání slova developer je zapřičiněno několika kauzami z nedávné minulosti spojenými s nevybíravým až podvodným chováním některých developerských firem. Je však nutno zdůraznit, že něco podobného rozhodně není pravidlem.Kdo je to, byl Developer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Developer? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Developer? s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cysta? Znáte pojem Pancetta? Vzpomněli byste si na význam slova Eternit? Pamatujete si definici pojmu Arboretum?

Klíčová slova: formulace, Developer, etymologie, heslo, význam pojmu, přesný význam, kdo je Developer?, co znamená, význam, synonymum, slovo, informace, popis, přesný výraz, význam slova

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Developer, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Developer? Kdo to byl Developer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Developer? Definice pojmu Developer je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojem plugin nebo chipset?