Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Kdo je to Nymfa?

Jaký je význam slova Nymfa? Co to znamená?

Slovem nymfy byly v mytologii antického Řecka označovány bohyně nebo polobohyně vod, hor a lesů, něco jako víly nebo přírodní božstva. Byly popisovány jako krásné a přívětivé k lidem, jejich posláním byly zábava, zpěv a tanec.Kdo je to, byl Nymfa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfa? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Nymfa? Pak se podělte se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Skype? Znáte pojem Plazma? Vzpomněli byste si na význam slova Indiánský běh? Pamatujete si definici pojmu Babyka?

Klíčová slova: heslo, wiki, popis, formulace, informace, slovo, termín, vysvětlení, přesný význam, význam slova, přesný výraz, etymologie, Nymfa, co znamená, kdo je Nymfa?

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Nymfa, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nymfa? Kdo to byl Nymfa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfa? Definice pojmu Nymfa je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.