Kdo je to?
Kdo je to, byl Antonie Chrástecká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antonie Chrástecká? Lidé, zločin

Kdo je to Antonie Chrástecká?

Co znamená a jaký je význam slova Antonie Chrástecká?

Antonie Chrástecká je jednou ze dvou českých turistek, které byly v roce 2013 uneseny v pákistánské provincii Balúčistán. Tou cestovali z Iránu do Indie. Uneseny byly přímo z autobusu. Autobus byl sice chráněn policistou, ale ten se dvěma ozbrojeným únoscům vzdal. Obě dívky musely vystoupit a byly převezeny do místa věznění. Když nebyl splněn požadavek únosců na propuštění Pákistánky odsouzené a uvězněné v Americe, vstoupili do jednání diplomaté, prezidenti i humanitární organizace.
Za výkupné 6 000 000 dolarů se po dvou letech podařilo dosáhnout propuštění. Antonie Chrástecká pak pracovala v jedné z neziskových organizací v Kladně.Kdo je to, byl Antonie Chrástecká? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Antonie Chrástecká? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Antonie Chrástecká se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sekulární? Vzpomněli byste si na význam slova Chemtrails? Pamatujete si definici pojmu BTW? Znáte pojem Roráty?

Klíčová slova: význam slova, etymologie, vysvětlení, význam, přesný význam, kdo je Antonie Chrástecká?, informace, definice, význam pojmu, heslo, synonymum, zločin, wiki, popis, původ slova

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Antonie Chrástecká, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Antonie Chrástecká? Kdo to byl Antonie Chrástecká? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Antonie Chrástecká? Definice pojmu Antonie Chrástecká je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Antonie Chrástecká i v jiné sekci než je kategorie zločin.