Kdo je to?
Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Kdo je to Diktátor?

Jaký je význam slova Diktátor? Co to znamená?

Diktátor je vládce s neomezenou mocí, tedy ten, kdo svou vůli diktuje ostatním. Jeho forma vlády se označuje jako diktatura, je nedemokratická a autoritativní. Sám diktátor nebo jím ovládaná skupina má ve svých rukou politickou moc.
Označení diktátor má původ ve starověkém Římě, kde byla tato funkce využívána za mimořádných situací a nebyla považována za negativní.Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Diktátor s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mlíčí? Znáte pojem Souhrnné hlášení? Vzpomněli byste si na význam slova Minecraft? Pamatujete si definici pojmu Slabika?

Klíčová slova: wiki, kdo to je, význam pojmu, Diktátor, původ slova, informace, definice, přesný význam, panovníci, význam, popis, synonymum, vysvětlení, kdo je Diktátor?, pojem

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Diktátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Diktátor? Kdo to byl Diktátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diktátor? Definice pojmu Diktátor se nachází v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než panovníci).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?