Kdo je to?
Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Kdo je to Diktátor?

Jaký je význam slova Diktátor? Co to znamená?

Diktátor je vládce s neomezenou mocí, tedy ten, kdo svou vůli diktuje ostatním. Jeho forma vlády se označuje jako diktatura, je nedemokratická a autoritativní. Sám diktátor nebo jím ovládaná skupina má ve svých rukou politickou moc.
Označení diktátor má původ ve starověkém Římě, kde byla tato funkce využívána za mimořádných situací a nebyla považována za negativní.Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Definici slova Diktátor můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Suflé? Pamatujete si definici pojmu Zájmeno? Víte, co je to Diakritika? Vzpomněli byste si na význam slova Parlament?

Klíčová slova: synonymum, heslo, přesný význam, kdo to je, pojem, co je to Diktátor?, kdo je Diktátor?, slovo, popis, přesný výraz, wiki, význam pojmu, co znamená, definice, původ slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Diktátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Diktátor? Kdo to byl Diktátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diktátor? Definice pojmu Diktátor patří do sekce panovníci. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Diktátor i jinde než v sekci než v panovníci.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?