Kdo je to?
Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Kdo je to Diktátor?

Jaký je význam slova Diktátor? Co to znamená?

Diktátor je vládce s neomezenou mocí, tedy ten, kdo svou vůli diktuje ostatním. Jeho forma vlády se označuje jako diktatura, je nedemokratická a autoritativní. Sám diktátor nebo jím ovládaná skupina má ve svých rukou politickou moc.
Označení diktátor má původ ve starověkém Římě, kde byla tato funkce využívána za mimořádných situací a nebyla považována za negativní.Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Líbí se vám definice kdo je to Diktátor? Pak se podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Mlíčí? Znáte pojem Souhrnné hlášení? Vzpomněli byste si na význam slova Minecraft? Pamatujete si definici pojmu Slabika?

Klíčová slova: Diktátor, přesný výraz, popis, panovníci, synonymum, význam slova, co je to Diktátor?, pojem, kdo je Diktátor?, informace, termín, etymologie, formulace, vysvětlení, slovo

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Diktátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Diktátor? Kdo to byl Diktátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diktátor? Definice pojmu Diktátor je v kategorii panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než panovníci.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?