Kdo je to?
Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Kdo je to Diktátor?

Jaký je význam slova Diktátor? Co to znamená?

Diktátor je vládce s neomezenou mocí, tedy ten, kdo svou vůli diktuje ostatním. Jeho forma vlády se označuje jako diktatura, je nedemokratická a autoritativní. Sám diktátor nebo jím ovládaná skupina má ve svých rukou politickou moc.
Označení diktátor má původ ve starověkém Římě, kde byla tato funkce využívána za mimořádných situací a nebyla považována za negativní.Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Líbí se vám definice kdo je to Diktátor? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Suflé? Víte, co je to Syndrom vyhoření? Víte, co je to Diakritika? Pamatujete si definici pojmu Salmonela?

Klíčová slova: definice, termín, pojem, synonymum, co je to Diktátor?, přesný význam, význam slova, původ slova, co znamená, panovníci, Diktátor, přesný výraz, význam pojmu, popis, heslo

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Diktátor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Diktátor? Kdo to byl Diktátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diktátor? Definice pojmu Diktátor je v kategorii panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než panovníci).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?