Kdo je to?
Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harpyje?

Jaký je význam slova Harpyje? Co to znamená?

Harpyje je monstrum z antických bájí, které vypadá z poloviny jako pták a z poloviny jako žena. Původně zosobňovaly bouřky a mračna, později byl výraz harpyje používán pro zlé tvory, kteří člověku škodili. Známé jsou harpyje z bájí o Fíneovi a Argonautech, kde harpyje slepého věštce Fínea mučily za to, že se zbavil svých synů a byl potrestán věčným hladem.
Tyto bytosti jsou známé i v heraldice, zde jsou zpodobňovány jako orel s ženským obličejem a ňadry.Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Harpyje) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Last minute? Vzpomněli byste si na význam slova Slang? Víte, co je to Optická síť? Znáte pojem Inflace?

Klíčová slova: popis, význam, význam slova, pojem, formulace, nadpřirozené, Harpyje, kdo je Harpyje?, co je to Harpyje?, co znamená, heslo, definice, etymologie, vysvětlení, wiki

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Harpyje, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Harpyje? Kdo to byl Harpyje? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harpyje? Definice pojmu Harpyje je v kategorii nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.