Kdo je to?
Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harpyje?

Jaký je význam slova Harpyje? Co to znamená?

Harpyje je monstrum z antických bájí, které vypadá z poloviny jako pták a z poloviny jako žena. Původně zosobňovaly bouřky a mračna, později byl výraz harpyje používán pro zlé tvory, kteří člověku škodili. Známé jsou harpyje z bájí o Fíneovi a Argonautech, kde harpyje slepého věštce Fínea mučily za to, že se zbavil svých synů a byl potrestán věčným hladem.
Tyto bytosti jsou známé i v heraldice, zde jsou zpodobňovány jako orel s ženským obličejem a ňadry.Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Harpyje s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Last minute? Znáte pojem Přepěťová ochrana? Víte, co je to Optická síť? Víte, co je to Melamin?

Klíčová slova: Harpyje, synonymum, co znamená, heslo, etymologie, původ slova, popis, přesný výraz, definice, termín, slovo, vysvětlení, význam pojmu, formulace, informace

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Harpyje

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Harpyje? Kdo to byl Harpyje? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harpyje? Definice pojmu Harpyje patří do sekce nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.