Kdo je to?
Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Harpyje?

Jaký je význam slova Harpyje? Co to znamená?

Harpyje je monstrum z antických bájí, které vypadá z poloviny jako pták a z poloviny jako žena. Původně zosobňovaly bouřky a mračna, později byl výraz harpyje používán pro zlé tvory, kteří člověku škodili. Známé jsou harpyje z bájí o Fíneovi a Argonautech, kde harpyje slepého věštce Fínea mučily za to, že se zbavil svých synů a byl potrestán věčným hladem.
Tyto bytosti jsou známé i v heraldice, zde jsou zpodobňovány jako orel s ženským obličejem a ňadry.Kdo je to, byl Harpyje? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harpyje? Lidé, nadpřirozené

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Harpyje? se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to FPS? Znáte pojem UPS? Vzpomněli byste si na význam slova Hepatitida? Pamatujete si definici pojmu K+M+B?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, vysvětlení, co je to Harpyje?, význam pojmu, kdo to je, pojem, původ slova, wiki, kdo je Harpyje?, co znamená, slovo, definice, nadpřirozené, heslo

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Harpyje, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Harpyje? Kdo to byl Harpyje? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harpyje? Definice pojmu Harpyje je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.