Kdo je to?
Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Monica Bellucci?

Kdo je to Monica Bellucci? Stručný životopis

Monica Belluci je známá italská supermodelka a také herečka. Hercem je i její bývalý manžel Vincent Casselo. Původně chtěla být právničkou, modelingu se věnovala, aby si vydělala peníze na studia. Život modelky ji natolik okouzlil, že se studiem skončila.
Monica Belluci ovládá více jazyků, plynně hovoří italsky, anglicky, francouzsky a ve všech těchto jazycích je schopna hrát filmové role. Jako modelka pracuje pro agenturu Elite Model.Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Monica Bellucci? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Monica Bellucci

Národnost: italská
Datum narození: 30. září 1964
Místo narození: Città di Castello

Víte, co je to Futsal? Víte, co je to Zumba? Pamatujete si definici pojmu Lesní školka? Pamatujete si definici pojmu Podíl?

Klíčová slova: význam, herectví, kdo to je, termín, popis, popis, definice, synonymum, formulace, informace, wiki, původ slova, co je to Monica Bellucci?, přesný výraz, vysvětlení

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Monica Bellucci

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Monica Bellucci? Kdo to byl Monica Bellucci? Kdy se narodil Monica Bellucci? Kde se narodil Monica Bellucci? Monica Bellucci je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Monica Bellucci dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monica Bellucci i v jiné kategorii než je herectví.