Kdo je to?
Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Monica Bellucci?

Kdo je to Monica Bellucci? Stručný životopis

Monica Belluci je známá italská supermodelka a také herečka. Hercem je i její bývalý manžel Vincent Casselo. Původně chtěla být právničkou, modelingu se věnovala, aby si vydělala peníze na studia. Život modelky ji natolik okouzlil, že se studiem skončila.
Monica Belluci ovládá více jazyků, plynně hovoří italsky, anglicky, francouzsky a ve všech těchto jazycích je schopna hrát filmové role. Jako modelka pracuje pro agenturu Elite Model.Kdo je to Monica Bellucci? Životopis Monica Bellucci, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Monica Bellucci sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Monica Bellucci

Národnost: italská
Datum narození: 30. září 1964
Místo narození: Città di Castello

Víte, co je to Futsal? Pamatujete si definici pojmu Perkelt? Pamatujete si definici pojmu Lesní školka? Vzpomněli byste si na význam slova Zima?

Klíčová slova: přesný výraz, Monica Bellucci, etymologie, popis, kdo je Monica Bellucci?, formulace, pojem, přesný význam, slovo, wiki, popis, význam pojmu, co znamená, termín, vysvětlení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Monica Bellucci?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Monica Bellucci? Kdo to byl Monica Bellucci? Kdy se narodil Monica Bellucci? Kde se narodil Monica Bellucci? Monica Bellucci patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Monica Bellucci třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monica Bellucci i v jiné kategorii než je herectví.