Kdo je to?
Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Docent sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ubuntu? Pamatujete si definici pojmu Aorta? Pamatujete si definici pojmu Anime? Vzpomněli byste si na význam slova Šoufek?

Klíčová slova: kdo je Docent?, wiki, přesný výraz, synonymum, význam pojmu, heslo, vysvětlení, Školství, definice, termín, formulace, popis, etymologie, co je to Docent?, slovo

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Docent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Docent? Kdo to byl Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent se nachází v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.