Kdo je to?
Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Docent s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sochor? Znáte pojem Carpe diem? Vzpomněli byste si na význam slova Lambda sonda? Pamatujete si definici pojmu Deprese?

Klíčová slova: slovo, Docent, definice, kdo je Docent?, význam slova, formulace, význam, wiki, Školství, původ slova, vysvětlení, co je to Docent?, popis, etymologie, pojem

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Docent, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Docent? Kdo to byl Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent se nachází v sekci Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.