Kdo je to?
Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Kdo je to Docent?

Co znamená a jaký je význam slova Docent?

Docent je vědecká hodnost, titul, který mohou získat vysokoškolští pedagogové po splnění habilitace. Titulu docent předchází v hierarchii titul odborný asistent. Vyšším titulem je profesor.Kdo je to, byl Docent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Docent? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Docent sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Sochor? Znáte pojem Carpe diem? Vzpomněli byste si na význam slova Lambda sonda? Pamatujete si definici pojmu Deprese?

Klíčová slova: popis, pojem, význam, termín, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, wiki, formulace, kdo to je, co je to Docent?, synonymum, význam slova, heslo, kdo je Docent?

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Docent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Docent? Kdo to byl Docent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Docent? Definice pojmu Docent patří do sekce Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Docent i v jiné sekci než v Školství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.