Kdo je to?
Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Patolog?

Jaký je význam slova Patolog? Co to znamená?

Patolog je lékař, jehož úkolem je zkoumat těla zemřelých. Patolog určuje příčinu smrti v nejasných případech (klinický patolog) nebo v případě obětí trestných činů či dopravních nehod (soudní patologie), zkoumá projevy a změny tkání způsobené nemocemi apod. Získané poznatky jsou využitelné při léčbě dalších pacientů.Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Patolog sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Absolutorium? Pamatujete si definici pojmu Hydrosféra? Vzpomněli byste si na význam slova Deteriorace? Vzpomněli byste si na význam slova Brucelóza?

Klíčová slova: formulace, původ slova, Patolog, definice, wiki, co je to Patolog?, etymologie, popis, pojem, přesný význam, heslo, vysvětlení, slovo, význam pojmu, co znamená

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Patolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Patolog? Kdo to byl Patolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patolog? Definice pojmu Patolog se nachází v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.