Kdo je to?
Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Patolog?

Jaký je význam slova Patolog? Co to znamená?

Patolog je lékař, jehož úkolem je zkoumat těla zemřelých. Patolog určuje příčinu smrti v nejasných případech (klinický patolog) nebo v případě obětí trestných činů či dopravních nehod (soudní patologie), zkoumá projevy a změny tkání způsobené nemocemi apod. Získané poznatky jsou využitelné při léčbě dalších pacientů.Kdo je to, byl Patolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Patolog sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Schizofrenie? Znáte pojem Autonomie? Vzpomněli byste si na význam slova Dentální hygiena? Pamatujete si definici pojmu Logistika?

Klíčová slova: informace, formulace, popis, co znamená, heslo, popis, kdo to je, Patolog, definice, význam slova, původ slova, kdo je Patolog?, slovo, wiki, vysvětlení

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Patolog, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Patolog? Kdo to byl Patolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patolog? Definice pojmu Patolog se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.