Kdo je to?
Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Kdo je to Mažoretka?

Co znamená a jaký je význam slova Mažoretka?

Mažoretka je sportovkyně, která se věnuje specifickému druhu tance a pohybu a pracuje s hůlkou – batonem. Nejčastěji je součástí skupiny, která na hudbu pochoduje a provádí sestavy pohybů.
Mažoretka má uniformu nebo kostým, pochoduje jak na hudbu dechovou, tak moderní. Klasická mažoretka se zaměřuje především na držení těla techniku pochodování.Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mažoretka? s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tuřín? Víte, co je to Medovina? Pamatujete si definici pojmu Finanční gramotnost? Pamatujete si definici pojmu CO2?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, pojem, formulace, Mažoretka, kdo to je, co znamená, informace, slovo, definice, kdo je Mažoretka?, přesný výraz, profese, wiki, popis

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mažoretka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mažoretka? Kdo to byl Mažoretka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mažoretka? Definice pojmu Mažoretka je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?