Kdo je to?
Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Kdo je to Mažoretka?

Co znamená a jaký je význam slova Mažoretka?

Mažoretka je sportovkyně, která se věnuje specifickému druhu tance a pohybu a pracuje s hůlkou – batonem. Nejčastěji je součástí skupiny, která na hudbu pochoduje a provádí sestavy pohybů.
Mažoretka má uniformu nebo kostým, pochoduje jak na hudbu dechovou, tak moderní. Klasická mažoretka se zaměřuje především na držení těla techniku pochodování.Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mažoretka sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Nylon? Znáte pojem HPP? Vzpomněli byste si na význam slova NFC? Pamatujete si definici pojmu UFO?

Klíčová slova: co je to Mažoretka?, kdo to je, informace, popis, kdo je Mažoretka?, význam slova, popis, heslo, termín, význam pojmu, slovo, definice, Mažoretka, význam, přesný výraz

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mažoretka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mažoretka? Kdo to byl Mažoretka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mažoretka? Definice pojmu Mažoretka patří do sekce profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?