Kdo je to?
Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Kdo je to Mažoretka?

Co znamená a jaký je význam slova Mažoretka?

Mažoretka je sportovkyně, která se věnuje specifickému druhu tance a pohybu a pracuje s hůlkou – batonem. Nejčastěji je součástí skupiny, která na hudbu pochoduje a provádí sestavy pohybů.
Mažoretka má uniformu nebo kostým, pochoduje jak na hudbu dechovou, tak moderní. Klasická mažoretka se zaměřuje především na držení těla techniku pochodování.Kdo je to, byl Mažoretka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mažoretka? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mažoretka s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Nylon? Znáte pojem HPP? Vzpomněli byste si na význam slova NFC? Pamatujete si definici pojmu UFO?

Klíčová slova: synonymum, termín, přesný výraz, wiki, definice, význam pojmu, informace, etymologie, význam slova, co znamená, popis, přesný význam, popis, vysvětlení, původ slova

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Mažoretka, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mažoretka? Kdo to byl Mažoretka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mažoretka? Definice pojmu Mažoretka se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Mažoretka hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?