Kdo je to?
Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Kdo je to Domkář?

Jaký je význam slova Domkář? Co to znamená?

Domkář byl pojmenován podle vlastnictví domku a menšího kusu půdy, který by ho však neuživil. Byl nazýván také pachtýřem, chalupníkem nebo baráčníkem podle stavení, jehož byl majitelem – domku, chalupy nebo baráku. Jako domkář se označuje také držitel pouhé nemovitosti, již bez pole, maximálně s malou zahrádkou.
Ve venkovské hierarchii se jednalo o nejmenšího vlastníka nemovitosti. Domkář hospodařil na svém pozemku nebo na panských polích, která si pronajímal nebo pracoval jako námezdní zemědělec či řemeslník.Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Domkář? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Skořice? Znáte pojem Acylpyrin? Vzpomněli byste si na význam slova Inkontinence? Pamatujete si definici pojmu Poezie?

Klíčová slova: Domkář, termín, definice, kdo to je, přesný význam, wiki, synonymum, informace, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, formulace, slovo, popis, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Domkář, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Domkář? Kdo to byl Domkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domkář? Definice pojmu Domkář je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Domkář i v jiné sekci než v historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?