Kdo je to?
Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Kdo je to Domkář?

Jaký je význam slova Domkář? Co to znamená?

Domkář byl pojmenován podle vlastnictví domku a menšího kusu půdy, který by ho však neuživil. Byl nazýván také pachtýřem, chalupníkem nebo baráčníkem podle stavení, jehož byl majitelem – domku, chalupy nebo baráku. Jako domkář se označuje také držitel pouhé nemovitosti, již bez pole, maximálně s malou zahrádkou.
Ve venkovské hierarchii se jednalo o nejmenšího vlastníka nemovitosti. Domkář hospodařil na svém pozemku nebo na panských polích, která si pronajímal nebo pracoval jako námezdní zemědělec či řemeslník.Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Domkář s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Konfigurace? Znáte pojem Mastektomie? Víte, co je to Demikát? Víte, co je to Iphone?

Klíčová slova: vysvětlení, historie, slovo, wiki, informace, Domkář, přesný výraz, význam slova, formulace, popis, přesný význam, termín, heslo, kdo je Domkář?, původ slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Domkář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Domkář? Kdo to byl Domkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domkář? Definice pojmu Domkář se nachází v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?