Kdo je to?
Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Kdo je to Domkář?

Jaký je význam slova Domkář? Co to znamená?

Domkář byl pojmenován podle vlastnictví domku a menšího kusu půdy, který by ho však neuživil. Byl nazýván také pachtýřem, chalupníkem nebo baráčníkem podle stavení, jehož byl majitelem – domku, chalupy nebo baráku. Jako domkář se označuje také držitel pouhé nemovitosti, již bez pole, maximálně s malou zahrádkou.
Ve venkovské hierarchii se jednalo o nejmenšího vlastníka nemovitosti. Domkář hospodařil na svém pozemku nebo na panských polích, která si pronajímal nebo pracoval jako námezdní zemědělec či řemeslník.Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Tento text (Domkář) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Skořice? Znáte pojem Acylpyrin? Vzpomněli byste si na význam slova Inkontinence? Pamatujete si definici pojmu Poezie?

Klíčová slova: synonymum, popis, význam, význam pojmu, informace, kdo je Domkář?, přesný výraz, původ slova, přesný význam, kdo to je, význam slova, co je to Domkář?, wiki, termín, definice

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Domkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Domkář? Kdo to byl Domkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domkář? Definice pojmu Domkář je v sekci historie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?