Kdo je to?
Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Bohumil Kartous?

Kdo je to Bohumil Kartous? Stručný životopis

Bohumil Kartous je český mediální teoretik a expert na problematiku vzdělávání. Je absolventem Pedagogické fakulty a také Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity. Obhajobu disertační práce vykonal na Fakultě sociálních věd UK v Praze.
Své články píše pro řadu médií a pro Britské listy, kde působí také jako editor. Pracuje také jako vedoucí komunikace společnosti EDUin. Bohumil Kartous se věnuje řadě projektů, které pomáhá uvést do chodu, například Eduspace a další.Kdo je to Bohumil Kartous? Životopis Bohumil Kartous, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Bohumil Kartous? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Bohumil Kartous

Národnost: česká
Datum narození: 17. 8. 1977
Místo narození: Kroměříž

Víte, co je to Akcelerace? Znáte pojem Agar? Vzpomněli byste si na význam slova Prokrastinace? Pamatujete si definici pojmu OEM?

Klíčová slova: definice, etymologie, synonymum, význam pojmu, heslo, vysvětlení, kdo je Bohumil Kartous?, význam, pojem, co je to Bohumil Kartous?, slovo, původ slova, termín, Bohumil Kartous, co znamená

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Bohumil Kartous? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bohumil Kartous? Kdo to byl Bohumil Kartous? Kdy se narodil Bohumil Kartous? Kde se narodil Bohumil Kartous? Bohumil Kartous je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Bohumil Kartous dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bohumil Kartous i v jiné kategorii než je novináři.